Kup Dragon Age i zdobądź potężny miecz „Ostrze”


Oferta dostępna dla wszystkich, którzy zakupią i zarejestrują grę Dragon Age: Początek między 23 a 30 listopada.

dragon age

Miecz „Ostrze” to prawdziwe płatnerskie arcydzieło, a jednocześnie niezwykle potężna broń, dzięki której Twoje ataki staną się jeszcze groźniejsze, a szanse na wyprowadzenie udanego ciosu krytycznego ulegną zwiększeniu.

Oręż ten zostanie udostępniony za darmo wszystkim tym, którzy zakupią i zarejestrują nowy egzemplarz gry Dragon Age: Początek między 23 a 30 listopada br. Jeśli jeszcze nie wkroczyłeś do Ferelden, zrób to koniecznie właśnie teraz!

Odpowiedz
Ok, fajnie, tylko jak to działa?!
Bo jak na razie to nigdzie tego w grze, ani poza nią(poczta) nie widać..
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Rejestrowałem grę przed tą "promocją". Z tego co wiem wiele osób nie widzi tego mieczyka. Musisz więc chyba poczekać...
Odpowiedz
miecz ... jak dla mnie to sztylet nie miecz
Odpowiedz
Czyli nie ma czego żałować? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Chwyt marketingowy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I to taki dla naiwnych. Właśnie dziś po uruchomieniu DA Ostrze się pojawiło w moim skromnym ekwipunku... Ciekawe...
Odpowiedz
Cziter.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Złamałeś mnie. No dobra, przyznaje, Powrót do Ostagaru też już mam.
Odpowiedz
Ej, a stanie się coś jak zarejestruje pirackiego Dragon Age????
Odpowiedz
Chodzi mi o to, że na przykład policja zapuka ci do domu :PPPP
Odpowiedz
W teorii tak. W praktyce pewnie nie, ale na 90% nie uda ci się zarejestrować pirata. Tym niemniej, piractwo to kradzież, więc nie zdziw się, kiedy za to bekniesz.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Nowości

Kup Dragon Age i zdobądź potężny miecz „Ostrze” - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...