[NWN2:MZ] Kilka Pytań

.Czy można jakimś edytorem specjalnym otworzyć save postaci i np miecz który nosi to w niego dodać takie coś np jak : dodatkowe obrażenia od ognia : 2k6 (np kilka razy pododawać ?)
2.
a) Czy można zrobić aby zaklęcia kapłana były też dla maga i na odwrót ?
b) da się zwiększyć liczbę summonów np 2 szkielet wojownik lub 2 niebiańskie niedzw.
c) czy da się te summony pozamieniać ? np szczura czarnego strażnika na demona lub batezuu tego z maski zdrajcy ?( to samo tylko do chowańców ) ??

3.(ostatnie dot Maski zdrajcy baardziej )
-Czy da się zrobić aby po użyciu związania sfer np maga wszystkie związania sfer mimo iż jest się dobrym aby przyzywało tylko te złe demony?

proszę o odpowiedź , bardzo mi na tym zależy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lucas dnia niedziela, 15 listopada 2009, 11:11 napisał

.Czy można jakimś edytorem specjalnym otworzyć save postaci i np miecz który nosi to w niego dodać takie coś np jak : dodatkowe obrażenia od ognia : 2k6 (np kilka razy pododawać ?)
2.
a) Czy można zrobić aby zaklęcia kapłana były też dla maga i na odwrót ?
b) da się zwiększyć liczbę summonów np 2 szkielet wojownik lub 2 niebiańskie niedzw.
c) czy da się te summony pozamieniać ? np szczura czarnego strażnika na demona lub batezuu tego z maski zdrajcy ?( to samo tylko do chowańców ) ??

3.(ostatnie dot Maski zdrajcy baardziej )
-Czy da się zrobić aby po użyciu związania sfer np maga wszystkie związania sfer mimo iż jest się dobrym aby przyzywało tylko te złe demony?

proszę o odpowiedź , bardzo mi na tym zależy

myślę że multi summon jest możliwy
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Kilka Pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...