[Porytkon 3 1/3] Zakończył się Porytkon 3 1/3


Porytkon 3 1/3 zakończył się w niedzielę. Według pierwszych, ostrożnych szacunków, sosnowiecki konwent odwiedziło co najmniej 1200 osób.

Na porytkonowym forum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">forum powstał specjalny dział, w którym można porozmawiać na temat tegorocznej edycji konwentu. Można tam podzielić się wrażeniami z Porytkonu 3 1/3, umieścić fotorelację lub relację, odnaleźć poznanych na Porytkonie znajomych lub zgubione rzeczy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.

Organizatorzy Porytkonu 3 1/3 gorąco dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie tegorocznego Porytkonu: gościom, twórcom programu, sponsorom, wystawcom, partnerom medialnym, helperom i wszystkim Konwentowiczom!

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

[Porytkon 3 1/3] Zakończył się Porytkon 3 1/3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...