Wybraliśmy zwycięzców figurek z Risen!


Bardzo mi miło poinformować, że po długich debatach we wspólnym gronie i dokładnych oględzinach wszystkich nadesłanych prac udało nam się wybrać najlepsze z najlepszych, by spośród nich wybrać te dwie, w naszym mniemaniu, niedoścignione. Ich autorzy zostaną nagrodzeni 16 centymetrowymi figurkami gnoma z gry Risen, a są nimi Piotr K. z Moragu oraz Maksymilian B. z Łodzi. Obu Panom serdecznie gratuluję, a zwycięskie prace przedstawiam w rozwinięciu newsa.

Pierwszą z prac, które zdobyły nasze uznanie, jest poniższy rysunek przedstawiający groźnego nekromantę, autorstwa Piotra K. z Moragu.

rysunek, gnom

Druga praca przedstawia Drizzta Du'Urden na podstawie Toda Lockwooda, narysowanego przez Maksymiliana B. z Łodzi.

rysunek, gnom

Raz jeszcze serdecznie gratuluję i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w pozostałych konkursach!

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Autorom obu prac gratuluję, aczkolwiek uważam, że ta druga jest bardziej pomysłowa i odnosi się do konkretnego bohatera

Poza tym powinniście pokazać wszystkie prace, żebyśmy mieli wgląd jako taki.
Odpowiedz
Dokładnie, naprawdę szkoda, że tylko dwie pokazano. Byłem naprawdę ciekaw, co inni skrobnęli.

Tar:
Po pierwsze. Kress wyraził tylko swoją opinię.
Po drugie. Ta druga praca jest moja.

Swoją drogą, mi tam się podoba praca z nekromantą bardziej i gratuluję autorowi należytego miejsca pierwszego
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Nie bądź taki drażliwy, Tar. I wcale nie szkoda - ponoć odziedziczyłem jakiś talent plastyczny, ale zupełnie go zatraciłem. A może to było tylko złudzenie. Biorę za to udział w innych konkursach

A z tego co pamiętam, to zwykli użytkownicy też mają tu pewne prawa.

Jej. Kuźwa, pokój. Nie nakręcajmy się.
Odpowiedz
Gratulacje dla zwycięzców. Maeg, super rysujesz.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Maeg świetnie oddał tego Drizzta. Jak mi wcześniej pokazał ten rysunek, bez żadnych objaśnień, to się zastanawiałem: "Cholera, co to? Czemu to wygląda jak krasnoludzko-gnomi Drizzt?"
Odpowiedz
W ogóle, obydwa rysunki dosyć szczegółowe jak dla mnie. Prędzej bym zjadła ten papier, niż dokończyła sama. Także biję brawo.
Odpowiedz
← Nowości

Wybraliśmy zwycięzców figurek z Risen! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...