Ulubione nagrody za wykonane zadanie

Jaką nagrodę (oprócz PD) najbardziej lubisz otrzymywać za wykonanie zadania w grze cRPG?

Pchnięcie głównego wątku przygody do przodu (7 głosów [24.14%])
Magiczny artefakt/czar lub kilka takowych (11 głosów [37.93%])
Dostęp do specjalnych usług/obszaru, niedostępnego inaczej (4 głosy [13.79%])
Jakiś solidny, przydatny ekwipunek dla mojej postaci, niekoniecznie magiczny (4 głosy [13.79%])
Złoto, złoto, złoto... (1 głos [3.45%])
Działam charytatywnie, wystarczą PDki (0 głosów [0%])
Coś innego (napisz w poście, co!) (2 głosy [6.9%])
Artefakt i tylko artefakt .Po prostu lubię dostać jakiś magiczny przedmiot,który może być pomocny w moich następnych przygodach, albo jeżeli okaże się niepotrzebny to zawsze mogę go sprzedać.
Z góry przepraszam za odświeżanie starych tematów, ale jak się nudzę to tak mam i nic na to nie poradzę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Coś innego, jak wdzięczność wybawionej z opresji kobiety? No niby też, ale zasadniczo wolę artefakty, najlepiej kilka. Zwykle nagrody tego typu pozwalają wymienić zasłużony, ale przeciętny sprzęt, jak też w razie czego można je spieniężyć na coś ciekawszego lub podarować jakiejś kobiecie, zyskując jej wdzięczność
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na: Dostęp do specjalnych usług/obszaru, niedostępnego inaczej. Artefakt też jest bardzo ciekawą nagrodą, ale musi to być jakiś naprawdę ciekawy artefakt. Ale najlepsze i tak są karty rodem z Wiedźmina
Odpowiedz
A ja zagłosowałem na solidny ekwipunek, przyda się jakiś dobry miecz, czy coś takiego.
Odpowiedz

Cytat

Fabuła, fabuła, fabuła! OM NOM NOM NOM.

Nie ma to jak wgryzanie się w soczystą fabułę, kęsami, jakimi są zadania . Oczywiście jeśli nie jest ona zbyt czerstwa, tudzież za tłusta.



Ja tak samo .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
oczywiście że przedmiot
Lepszy ekwipunek=łatwiejsza gra,bardziej EPICKI wygląd(niestety nie zawsze)
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ulubione nagrody za wykonane zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...