Gnomy wciąż czekają!


Jeszcze przez cztery dni, tj. do piątku 9 października macie szansę na wygranie 16 cm figurki gnoma rodem z gry Risen! Wystarczy wykrzesać z siebie odrobinę zdolności artystycznych, które posiadacie i namalować bądź narysować gnomią wersję któregoś z bohaterów gier cRPG. I tu mała wskazówka – może tym razem niech nie będzie to gnom-Wiedźmin.

gnom

Jeśli już jesteśmy przy Risenie i konkursach, to przypominamy, że do wygrania są również cztery egzemplarze gry Risen. Powodzenia!

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kurczę! a właśnie miałam zaczynać malować Wiedźmina! xD Widzę, że wszyscy mnie już wyprzedzili z tym pomysłem...
Odpowiedz
Wiedźmin? Kurde, ludzie to czasami nie potrafią okazać ni krzty oryginalności ;D
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Jakoś tak wszyscy się uczepili tego Wiedźmaka. A jest tyle innych postaci...
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja miałem rysować gnoma-Matta, ale ktoś mi rąbnął kredki.
Odpowiedz
Wyniki konkursu miały być wczoraj, a do tej pory ich nie ma:/
Czy mógłbym dowiedzieć się, kiedy będą oraz jakie są powody opóźnienia?
Odpowiedz
← Nowości

Gnomy wciąż czekają! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...