[IWD2] Lipa w 2 poziomie oka smoka

Mam niby spotkać ducha w lokacji 3 (jesli ktos widzial solucje wie o co chodzi) ale go tam nie ma a pisze:

"Po wejściu do tej lokacji idź na wschód, do samego końca korytarza. Później skręć na południe. Z góry stoczy się na ciebie głaz. Dojdź do końca korytarza, a znajdziesz Mandala Graye’a… a właściwie jego ciało."

Ale go nie ma help
Odpowiedz
a uwolniłeś tego jego kumpla co mu zlecił to zadanie z eliksirem bo jak nie to zrób to, pogadaj z nim na każdy temat po prostu, przynajmniej ja taki błąd zrobiłem(jego kumpel jest w więzieniu na 1 poziomie )
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Pewnie chodzi ci o tego gostka za drewnianymi drzwiami. Gadałem z nim coś tam gadał ale nie wiem o co mu chodzi. Chyba kogoś uwolnić albo Bóg wie co. Możesz mi pomoc od tego właśnie momentu?

[Dodano po 3 dniach]

No trudno jak nie ma kto pomoc temat do zamkniecia
Odpowiedz
sry miałem problem z kompem i małe zamieszanie bo panny[ (.)Y(.) ] na studniówki szukałem wypytaj tego uwolnionego o wszystko, najpierw musisz znaleźć miecz tego złodziejaszka, a miecz znajduje się na 3 poziomie o ile pamiętam
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
← Icewind Dale

Lipa w 2 poziomie oka smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...