Jade Empire przegapiony romans?

Witam czytałem poradnik o romansach na stronie głównej i jestem teraz przy tym momencie:

Cytat

Kiedy będziesz zmierzać do Fortecy Zabójców Lotosu, osoba ci towarzysząca, niezależnie od tego, kto nią będzie, poprosi cię o rozmowę. Jedwabna Lisica w tym momencie zaskoczy cię, wyjawiając prawdę o tym, że coś do ciebie czuje. Tak zachowa się Gwiazda Zaranna i / lub Niebo (jeśli odpowiednio pokierowaliśmy romansem). Jeśli wybierzesz którąś z nich, związek z drugą automatycznie zakończy się. Analogicznie odrzucając uczucia którejś z kobiet, zakończysz z nią romans. Jeśli z kolei zdecydujesz się uniknąć rozstrzygnięcia i dzięki aluzji zmierzać w kierunku podwójnego romansu, Jedwabna Lisica zademonstruje swoje progresywne podglądy na temat świata, a Gwiazda Zaranna będzie zdezorientowana. Jednak najważniejszym jest, że wybierając to rozwiązanie, nie zakończysz żadnego z romansów.

Problem jest taki że mimo iż jestem w drużynie z Jedwabną Lisicą to zawsze przybiega i odzywa się Gwiazda Zaranna. Czy to oznacza że romans z Lisicą mam niestety zakończony? W razie czego mogę dać save z momentu tuż przed rozmową. Licze że ktoś będzie potrafił mi odpowiedzieć
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Jade Empire przegapiony romans? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...