Nowe ciuszki Schronu


Stali bywalcy pewnego bunkra przeciwatomowego, zwanego także potocznie Trzynastym Schronem, mogli wczoraj przeżyć niemały szok, a u co wrażliwszych mogło skończyć się nawet zawałem! Co takiego mogło się stać, aby wywołać tak głębokie emocje? Czyżby redaktor naczelny Squonk nawoływał do ogólnoserwisowego pojednania z pewnym znanym wortalem fantastycznym (zwanym zgryźliwie „Plebixem”) i wypowiedział epokowe słowa „wybaczamy i prosimy o wybaczenie”? No, nie bardzo. To może dumna redakcja postanowiła bić się w piersi i jawnie przyznała, że nowe dziecko Bethesdy – Fallout 3, jest prawdziwym majstersztykiem i znakomitym rozwinięciem niezłego, acz niedoskonałego konceptu ludzi z Black Isle? Pudło. Skoro więc załoga nie zdecydowała się na upublicznienie fotografii z pewnej pieprznej sesji zdjęciowej, to musiało stać się niemożliwe – zmieniono szatę graficzną strony. That’s a bingo!

Dlaczego ta zmiana jest tak zaskakująca? Ponieważ stary i wysłużony telewizorek (przywodzący na myśl pewien „cud techniki” wyprodukowany w ZSRR), trwał już na stronie od… hmm… no w każdym bądź razie od bardzo dawna i zdawałoby się, że jest nie do ruszenia. Ba, w pewnym momencie pojawiła się nawet „Liga Obrońców Telewizorka”, która na każdą wzmiankę o zmianach reagowała bardzo ostro (strajk stoczniowców to przy tym pikuś). No, ale do zmian w końcu doszło, a to za sprawą magicznego trio BeF (projektant)-Hammer-Holden (strona techniczna).

trzynasty schron

Jak się prezentuje nowa szata Trzynastego Schronu? To oceńcie już sami. Ja powiem tylko, że jest o wiele schludniej, przejrzyściej i udało się połączyć tradycję z nowoczesnością.

Natomiast jeżeli chcecie być na czasie z najważniejszymi newsami ze sfery post-apokaliptycznej, a macie ograniczony czas lub dostęp do Internetu, to zapraszam do niedawno uruchomionego SchronoTwittera.

Odpowiedz
Muszę przyznać, że jest dużo lepiej. Poprzedni lay był jakiś taki mało przejrzysty. Good job


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mnie się bardziej podobał ten stary, ale do tego idzie się przyzwyczaić. W końcu trzeba iść z duchem czasu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Nowe ciuszki Schronu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...