'O mnie'

Nie. Wbrew pozorom nie chcę znowu pisać o sobie. ;p

Mamy temat o avatarach, nawet o sygnaturach się rozpisujemy, więc czemu nie porozmawiać o tym co kto ma w zakładce 'O mnie'? Może ktoś ma do kogoś pytanie, albo chciałby głośno po komentować cudze? Hm...? No, nie wstydźcie się. ;>
Odpowiedz
Nie uważasz że sentencja "świat = ja" ogranicza? A skoro człowiek powinien się rozszerzać (czytaj: rozwijać) jest ona niezgodna naturą człowieka?
Odpowiedz
A świat nie może się rozwijać i rozszerzać? To bardzo, bardzo uproszczona sentencja.
Odpowiedz
Wedle całej sentencji świat poszerza się proporcjonalnie do rozwoju człowieka, a postrzeganie wszystkiego subiektywnie leży w naturze człowieka

Odpowiedz
Ale nie mieliście mówić o moim profilu, a jeśli już do zachwycać się piramidogłowym.
Odpowiedz
Ja się zachwycę Ati xD

*kami zachwyca się piramidogłowym* Ach! Ach! Ach!

xD

[edit] @ down

Odpowiedz
kaaami. Wiedziałam, że na Ciebie można liczyć! :*
Odpowiedz
E tam, Piramidogłowy stał się taką maskotką serii, że nie mam siły się nim zachwycać

Odpowiedz
Mówi się trudno i płynie się dalej. A kto wie... może kiedyś ktoś wskrzesi. Jakiś potężny nekromanta
Odpowiedz
Eeee, temat ma potencjał, ale ludzie mają niewiele w "o mnie", a jak mają to zazwyczaj jakieś urywki, cytaty. I bądź tu mądry. Wyruszam na poszukiwania!
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Moje "o mnie" jest wolne od cytatów - albo jestem na to za głupi, albo za mądry. Prawdę mówiąc to ów krótki tekst wziąłem z opisu mojego zabawnego (ha-ha-ha!) profilu na myspace (założyłem pod przymusem, naprawdę!), gdzie notabene jestem przedstawiony jako homo-buddysta z korzeniami bliskowschodnimi.
Odpowiedz
Moje "o mnie" stworzone jest z jednego mojego wymyślonego tekstu, a reszta to fragmenty, które mi utkwiły w pamięci podczas czytania poszczególnych tytułów. ;p kilka razy natknęłam się na naprawdę fajne teksty, ale albo one znikały po jakimś czasie, albo zmieniały się na gorsze, albo na lepsze - co już było rzadkością ;p

Podobają mi się "o mnie" od Ati i PaniBogHaliny. Jeszcze od kilku osób, ale nie pamiętam na tą chwilę
Odpowiedz
Ej, Mortton, co to za paszczu w Twoim "O Mnie"? Jakiś guru czy kto to jest?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Użytkownicy

'O mnie' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...