[W1] Przeróbka broni

Mam mały problem z kowalstwem. Mianowicie chciałbym żeby jakiś kował mi przekuł miecz. Mam potrzebne składniki. Te meteoryty itp ale jak u kowala można ulepszyć. Jak daję ulepsz mi miecz u kowala zakonnego to jedynie mozna mu sprzedać to rzeczy. No chyba że coś przeoczyłem. Mogę prosić o pomoc?
Odpowiedz
Do ulepszenia mieczy potrzebna jest też kasa
Odpowiedz
No no luzik z kasa nie ma problemu, ale jak ulepszyc
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to - posiadając odpowiednie meteoryty - musisz nowy miecz u kowala właśnie kupić Kowal w opcji handlu będzie miał dostępne tylko te miecze meteorytowe, do których posiadasz odpowiednie składniki - przykładowo, jeśli masz 3 niebieskie kamienie i 2 czerwone, będziesz mógł kupić: miecz 3xniebieski, miecz 2xniebieski + 1xczerwony lub miecz 1xniebieski + 2xczerwony, a nie kupisz już miecza z 3 czerwonych meteo. Kupno miecza to oczywiście kasa + 3 kawałki meteorytu w wybranych przez ciebie kolorkach. Aha, nie ma czegoś takiego jak ulepszanie już posiadanego miecza meteorytami, chcesz lepszy miecz - musisz kupić nowy (przy okazji, ten stary najlepiej po prostu sprzedać, bo i tak się nie przyda... chociaż zdaje się, że wiedźmiński miecz stalowy można umieścić także w slocie na broń dodatkową, więc możesz w sumie mieć dwa miecze - np. jeden z trzech meteo niebieskich i jeden z trzech czerwonych, i stosować je w zależności od potrzeb, ale to chyba zahacza o obsesję czy inny idealizm, żeby przy każdym wrogu zastanawiać się, który z dwóch mieczy będzie na niego skuteczniejszy ).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
No że ulepszanie miecza skoro ma już meteoryt to wiem. Acha czyli jak mam w ekwipunku potrzebne ,eteoryty to ten miecz jest juz gotowy u kowala spoko. A jak np: wywale 1 czesc meteoryta to tego miecza juz nie bedzie w sklepie? Nawet niewiem czy to dobrze skumałem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fodro dnia wto, 22 wrz 2009 - 00:58 napisał

A jak np: wywale 1 czesc meteoryta to tego miecza juz nie bedzie w sklepie?

Tak. Dobrze skumałeś
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
AAaaaaaa. Sprytnie Można zamknąć
Odpowiedz
← Wiedźmin

Przeróbka broni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...