[Dragon Age: Początek] Wielki Smok

Trudniej jest go pokonać od Arcydemona.
Odpowiedz
zal XD jesli od zrazu idziesz do Readclif (czy jak to sie pisze), dalej do denerim, do Gór mrożnego grzbietu i z tamtad na smoka to masz okolo 10 poziom to co chwile oklady ida najlepiej zdobadz sojuszników u magów, elfów, krasnoludów i dopiero idz na smoka to zuzyjesz o wiele mniej okładów i wez stena, morrigan i Leliane (jesli chcesz) wazne zeby bylo 2 na dystans i 2 do ataku a na koniec bitwa z arcydemonem to jesli bedziesz miec20 poziom pujdzie tak samo latwo jak ze smokiem
L
Odpowiedz
(tu poprawione dla tych co nie mogą się doczytać po tym co wcześniej napisałem)
Jeśli od zrazu idziesz do Radcliffe (czy jak to się pisze), dalej do denerim, do Gór mroźnego grzbietu i z tam tąd na smoka to masz około 10 poziom to co chwile okłady idą najlepiej zdobądź sojuszników u magów, elfów, krasnoludów i dopiero idź na smoka to zużyjesz o wiele mniej okładów i weź stena, morrigan i Leliane (jesli chcesz) ważne żeby było 2 na dystans i 2 do ataku taki najlepszy skład
Odpowiedz
chłopaki a jak mam całą zbroje legionu umarłych i poziom 17 to go rozwale? bo wcześniej mnie zabijał
Odpowiedz
wyjebiesz go. mówie ci ja mam 12 lvl i pełną zbroje temp. i zjebalem go... ...nie pisze sie radcliff tylko redcliff. XD
Odpowiedz
A i gdzie znalesc piłomiecze? prosze o odpowiedz.
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Wielki Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...