[Fable: Zapomniane Opowieści] Ciekawostki, triki, porady

A miał ktoś z was zbroje archonta
a i ta skrzynia za 30 kluczy to jest do bani ten miecz
A najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy to na max przebiegłość i rubinami handlować u tego w mrocznych lasach
Odpowiedz
JA miałem zbroje archonta łuk skroma i miecz solus . Łuk zdobyłem składając ofiary w świątyni Skroma złożyłem w ofierze bandytów z kwatery elity dwóch ostrzy bo zabrakło mi ochroniarzy.
Odpowiedz
HE ja poświęciłem tylko ochroniarza z obozu bandytów i odrazu dostałem łuk skorma
a ile trzeba złorzyć ofiar żeby być młodym w świątyni skorma
Odpowiedz
Co do mini-gier z lalkami... STRASZNA MORDĘGA... jeszcze to sterowanie przy ukladaniu od najmniejszej do największej... o zmyłka, że AS to najmniejsza... po za tym nie zliczyłem prób ale w końcu 23 sekundy pozwoliły mi wygrać lalkę Brlair. Aha... dziecko zawiadamia o zadaniu jak wygramy lalkę Blair Rose... powinno zwrócić na to uwagę. I żeby tych lalek nie szukać jak idiota w skrzyniach albo w szafkach, należało napisać, że trzeba uzyskać dość duży rekord...

P.S. ja mam jeszcze konkurs łucznictwa (Sękowa polana) Zaznacz ostatnią ruchomą kukłę spacją i napinaj łuk do granic możliwości i nawalaj... 300 pkt murowane.. najlepiej dać pierw 250 a potem wyżej żeby dostać trofeum.

Proponuję również nie dawać exp za wydłużenie paska many ponieważ w Albionie jest pełno mikstur wydłużający owy pasek.

Co do blizn... jak miałem 7 - 8 lat i miałem grę po ang tonie wiedziałem ze przy walce z whisper mam sie blokować... haha walczyłem 20 minut zanim załapałem... potem miałem zały ryj w bliznach.
Odpowiedz
Za ile monet w świątyni Avo dostaje się młodość?
Odpowiedz
Witam, jeżeli ktoś lubi miec dużo pieniędzy w Fable radze przeczytac mój sposób na kase ;D.
Otóż ten sposób odkryłem przez przypadek, a mianowicie, można robic to byc moze w kilku miastach
(nie jestem pewien), ale na pewno w dębowej dolinie (handlarz na przeciwko płatnerza) i w obozie bandytów (u kupca). Czyli np. w dębowej dolinie u tego handlarza kupujemy (jak nie mamy kasy ryby potem perfumy i te zielone chyba szmaragdy xd), następnie sprzedajemy z ogromnym zyskiem ;D. I tak cały czas, możemy czekac i spac przez pare dni na wiecej towaru i potem wiecej kupuje i sprzedajemy wiec jest szybciej ;D. Dodatkowo otrzymujemy punkty do zręczności za dobry handel, polecam ten sposób mi się podoba ;D.
Odpowiedz
Nie wiecie, czy gdzieś poza areną można zdobyć lalkę Groma?
Wygrałem już na arenie, potem załatwiłem Jacka.
Teraz Arena jest zamknięta a ja nie kupiłem lalki Co teraz??
Odpowiedz
A w modzie valverine jak zmienic sie w wilkolaka??
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczące treści zadania w Przełęczy Rybaka. Otóż zrobiłem misję z Początkami Łowienia. Niby wszystko pięknie ładnie. Potem próbowałem zrobić misję z konkursem i że tak się brzydko wyrażę "DUPA". Rybaków ani widu ani słychu a chcę tę misję zrobić bo zależy mi na srebrnym kluczu. Próbowałem również robić jakieś inne misje, poboczne i główne, z myślą że może coś się zbugowało a teraz się odbuguje. ale dalej nic. Wie ktoś może o co może chodzić?
Odpowiedz
żal ja dałem do Avo 26 tysięcy i nic!!! Ale oni dostli... (ode mnie w morde Prekursorem XD )
Odpowiedz
Pomoże ktoś? Skończyłem tą misje z książkami w Kamiennej Altanie i chce dać nauczycielowi lalki ale nie wiem jak?
Odpowiedz
Otóż przeczytałem wszystkie komentarze i po tym jak przeszedłem gre przeszło 27 razy na zmiane dobrym i złym to gre mam w małym paluszku więc odpowiem na pare pytań i niejasności jakby ktoś szukał odpowiedzi.

Srebrne Klucze, to już wiadomo że jest 30, nietrudne je znaleźć jeśli wchodzi się w każdy kąt gry, są poukrywane w wodzie, za zadania, w piasku otoczonym kwiatkami bądź paprotkami, inne w grobach a jeden jest pod posągiem gargulca w pewnym miejscu. Szukajcie a znjadziecie, trzeba tylko trochę pograć.

Zadanie z lalkami bochaterów, zadanie odblokowywuje się od razu po zdobyciu pierwszej w kamiennej altanie później następne są w większych miastach i obozie bandytów, na każdą mini gre jest sposób ale to musicie sami odkryć, zobaczyć pewne zależności które występują a gry nie sprawią problemu, a żeby oddać lalki to fakt, nie trzeba mieć Groma ani siebie bo liczą się tyljo te za mini gry, za to trzeba mieć wszystkie a jeżeli nauczyciel sam nie podchodzi to znaczy że którejś nie macie.

Co do świątyni Avo, trzeba oddać 70k złota żeby dostać maczuge Sentinus, swoją drogą bardzo dobra, dużo obrażeń i ma ulepszenie srebra więc dobra na nieumarłych i wilkołaki, żeby być młodszym to,nie wiem ile konkretnie trzeba ale wiem że jak dawałem 70k to i dostawałem maczuge i od razu byłem 7 lat młodszy a jak oddamy jeszcze bodajże 50k to dostaniemy tytuł Paladyna z kolei w świątyni Scorma najlepiej być dobrym i dobrze się wstrzelić w godzinę pare sekund przed północą a można oddać tam ochroniarzy którzy respawnują się po niedługim czasie, można ich znaleźć w świątyni Avo, obozie bandytów, dębowej dolinie i południowej kamiennej altanie w gospodzie

Zawody rybackie, jeśli po ocaleniu rybaka przed osą, złowieniu dla niego złotej rybki, wyjdziesz z lokacji i od razu wrócisz to zawody powinny już trwać a jeśli nie to coś się spieprzyło przykro mi xD

Co do sposobów na kase, handel jest kiepską opcją bo daje bardzo mały przyrost gotówki, szybko choć uciążliwie jest kupić dom w kamiennej altanie, wsadzić tam trofeum, wynająć go i codziennie zbierać czynsz śpiąć ale jest to również długo trwałe, jak się gra złym to można jeszcze posiadając gotówke, wymordować dębową doline, kupić chaty i je wynająć oprócz sklepów bo na raczej nie będziecie mieć kasy i wtedy chwile poczekacie aż sie domy zapełnią i co trzy dni wracacie zbierając jakieś, 12-13k oczywiście będą was ścigać ale wystarczy odmówić zapłaty, zabić wszystkich, kupić chaty i zniknąć na jakiś czas a grzywna sama zostanie umożona

Sposób na doświadczenie, jest trochę późno ponieważ po tym jak uciekniemy z więzienia Bergate, cofamy się do Ścieżki na zboczu klifu, 3 lokacja po Kręgu Umarłych i wtedy najlepiej żebyśmy mieli fizyczną tarczę chociaż na pierwszym poziomie a najlepiej jakby była opanowana na maksa bo zniesiecie więcej obrażeń zanim się mana skończy, przygotować sobie sporo mikstur many i robimy tak, zaraz po wejściu do lokacji staniemy przed wyborem w lewo albo w prawo, my idziemy w lewo i po kawałeczku drogi z ziemi wyskoczą dwa szkielety które na tym etapie schodzą na strzała z dobrej broni, wtedy można się cofnąć do początku lokacji a one pójdą za nami gdzie łatwiej je ogarniemy, one pojawiają się w nieskończoność a mając włączoną fizyczną tarcze, przy trafieniu nie spada nam możnik walki który jak dojdzie do 100 to mnoży nam też zdobywane doświadczenie więc chwile posiedzimy i zdobędziemy maks doświadczenia w dwóch takich wypadach w to miejsce

Co do motywu z powtarzaniem misji w sadach, jest to możliwość ale psuje nam zabawe i jest małe prawdopodobieństwo że save się nam skraszuje bo raz tak miałem próbując tego sposobu.

Co do łuku Scoorma, tu równierz trzeba się wstrzelić z godziną północ ponieważ wtedy jest największe prawdopodobieństwo że nam poleci.

To wszystko z mojej strony, mam nadzieję że teraz wszystko jasne a co do pytań to śmiało piszcie o ile ktoś tu jeszcze zagląda
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_prokolo222* dnia piątek, 2 grudnia 2011, 17:29 napisał

A miał ktoś z was zbroje archonta
a i ta skrzynia za 30 kluczy to jest do bani ten miecz
A najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy to na max przebiegłość i rubinami handlować u tego w mrocznych lasach
Odpowiedz
← Artykuły

[Fable: Zapomniane Opowieści] Ciekawostki, triki, porady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...