[Neverwinter Nights] Portrety

Zrobiłem wszystko dokładnie ze wskazówkami (Bez żadnych błedów na 100%) i podczas tworzenia postaci niema mojego portretu do wyboru...
Odpowiedz
(wiem, że dość dawno temu zostało to napisane, ale mam pytanie) W jaki sposób mogę użyć własnych portretów we własnym module np. dla NPców. Proszę o odpowiedź tutaj lub na GG: 11616203
Odpowiedz
Z tego co pamiętam (a bawiłem się dawno), to w samym edytorze do gry była opcja wyboru portretu dla tworzonej postaci.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak jest taka opcja, ale są tam tylko standardowe portrety. W sumie wystarczyła by mi informacja jak dostać się do folderu właśnie tych portretów standardowych. Wtedy podmieniałbym je według potrzeb, lecz nie wiem, czy taka możliwość istnieje (nie znalazłem takiego folderu). W ogóle to dzięki za odpowiedź nie spodziewałem się jej tak szybko... w zasadzie wcale...
Odpowiedz
nazwa portretu musi zawierać duże "L" przy średnim a małym "S" i nie więcej jak 6 liter
Odpowiedz
A jest może jakiś sposób, żeby zamienić portret postaci kluczowych takich jak Aribeth, Nathyrra, Lord Nasher ?
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights] Portrety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...