[Sacred] Bug głównego wątku...

Witam, gram w Sacred Złotą Edycję KK w Kampanię Ankarii (gra zaktualizowana do wersji 2.28) i mam pewien problem. Po pierwsze mam dwa questy "Szepty na wietrze" i "Obraz" których nie mogę skończyć pomimo tego iż wziąłem przedmioty potrzebne do ich ukończenia i wyświetlił mi się napis "Cel osiągnięty". Ale mniejsza z tym. Głównym problemem jest to iż kiedy robię questa związanego z głównym wątkiem w Braverock (po rozmowie z w mieście z L. Aishą), nie pojawia mi się kolejny znaczek na mapie, w opisie questa co prawda jest napisane, żebym poszedł do tawerny i porozmawiał z Pry, ale niestety nie ma go tam i co za tym idzie nie mogę otworzyć drzwi wewnątrz tawerny które prowadzą do kanałów. Dodatkowo zauważyłem że w dzienniku (po kliknięciu "L"), tam gdzie są pokazane przedmioty do misji, w moim przypadku jest tam tylko 1 strona tych przedmiotów i więcej nie mogę zbierać (tzn. zbieram ale się tam nie pojawiają) - nie wiem czy to ma jakiś związek z niedziałającym questem głównym. Importowałem postać i zacząłem jeszcze raz od nowa i mam identyczny problem, dokładnie te same questy nie działają...

PS: Mam Viste Business jeśli to może mieć jakiś związek, ale ogólnie gra śmiga i nie ma żadnych problemów.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bug głównego wątku... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...