[World of Warcraft: Wrath of the Lich King] Gotowanie i łowienie ryb... w WoW.


Na łamach serwisu mmorpg.com target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">mmorpg.com pojawiła się wczoraj informacja na temat wydania "Poradnika gotowania i łowienia ryb". Deboarah Dietrich, autor poradnika, stworzył go głównie pod kątem dodatku do WoW`a – Wrath of the Lich King.

"Gotowanie i łowienie ryb są dwiema drugorzędnymi profesjami dostępnymi dla graczy World of Warcraft. Są one świetnymi profesjami do podnoszenia poziomów wraz z towarzyszem. Jeden łapie ryby, podnosząc sobie level tej umiejętności, a drugi je gotuje, robiąc dokładnie to samo ze swoją umiejętnością.", mówi Dietrich.

Jeśli chcecie przeczytać cały poradnik, znajdziecie go tutaj target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tutaj.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

[World of Warcraft: Wrath of the Lich King] Gotowanie i łowienie ryb... w WoW. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...