[Wiedźmin] Wiedźmin - szczegóły Edycji Rozszerzonej


Wczorajszego dnia odbyła się konferencja prasowa firmy CD-Projekt, na której padło sporo istotnych i ciekawych informacji. Jedną z dla nas najważniejszych, były szczegóły na temat nowej i poprawionej wersji „Wiedźmina”.

Edycja rozszerzona ma być produktem w stu procentach dopracowanym, całkowicie pozbawionym wad gry premierowej. Następujące elementy maja zostać udoskonalone:

  • Czas ładowania poziomów ma się znacząco skrócić (o 80%).
  • Poprawiona zostanie stabilności gry na różnych systemach.
  • Zwiększy się różnorodność postaci drugoplanowych.
  • Zwiększy się animacja gestów zarówno Geralta jak i NPC, dzięki czemu konwersacja będzie naturalniejsza.
  • Wprowadzony nowy system animacji twarzy i lipsyncu, który spowoduję, że twarze będą bardziej naturalne.
  • Dopracowany panel inwentarza i główny ekran gry.
  • Pomniejsze poprawki poprawiające interaktywność i precyzyjność walki.

Wydanie rozszerzone ma być bardziej bogate, niż te premierowe. Wraz z płytą DVD z grą dostaniemy płytkę DVD z edytorem Modów D’jinii, oraz z dwoma dodatkowymi przygodami („Cena neutralności” i „Efekty uboczne”), płytę DVD Video z poszerzonym materiałem o tworzeniu gry i płytę muzyczną z utworami z gry zawierającą 29 ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo znajdziemy płytę muzyczną inspirowaną grą składająca się z 15 utworów, drukowaną instrukcję, oficjalny poradnik oraz opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. Prócz tego gracze dostaną też drukowaną mapę świata gry. Jak widać CD-Projekt RED tym razem zaszalało Nie znaczy to jednak, że za to niestandardowe wydanie będziemy musieli zapłacić krocie. Bez obaw, twórcy obiecują, że nie będzie ono droższe od gry premierowej. Spokojni o swój portfel mogą być też ci, którzy zakupili już swój egzemplarz „Wiedźmina”. Wszystkie dodatki i poprawki będą dostępne dla zarejestrowanych użytkowników w wersji elektronicznej.

Edycja rozszerzona trafi na półki sklepowe w maju bieżącego roku.

Odpowiedz
No, to teraz ci co zwlekali z kupnem Wiedźmina mają świetną okazję, żeby w końcu to zrobic. Ale miło też, że CDPRed pomyślało o tych co mają wersje premierowe i udostępnią wszystko dla nich. Ja osobiście nie wydawałabym kolejnych 90zł na kolejny egzemplarz Wiedźmina... chociaż płyta z muzyką inspirowaną kusi...
Odpowiedz
A ja się niestety pospieszyłem. Ale raczej wątpię, żebym wytrzymał do maja. xD
Z tego co wiem płytę z muzyką inspirowaną można zakupić za niewielką cenę.
Odpowiedz
Ta, ale jakby sobie rozłożyc cały zestaw, to płyta wyjdzie taniej niż jakby kupowac ją osobno.
Odpowiedz
← Nowości

[Wiedźmin] Wiedźmin - szczegóły Edycji Rozszerzonej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...