[Guild Wars] Festiwal Smoka


W ten weekend (6-8 czerwca) w świecie Guild Wars odbędzie się Festiwal Smoka. Z tej okazji w Klasztorze Shing Jea zostaną otwarte specjalne atrakcje, m.in. Arena Smoka, Wyścigi Żuków oraz gry losowe na tyłach klasztoru. Oprócz tego dostępne będą specjalne misje i zadania. Ponownie będziemy się zmierzać z demonami, które za wszelką cenę będą chciały popsuć wszystkim zabawę.

Tradycyjnie do zdobycia będzie specjalna maska – maska demona, którą dostaniemy u specjalnego kolekcjonera w zamian za 250 żetonów zwycięstwa. Zanosi się na mnóstwo dobrej zabawy. Zachęcamy do udziału!

Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że poczta dostarczy moje Factions najpóźniej w Sobotę
Odpowiedz
Warto by nadmienić, że to tylko inscenizacja wydarzeń sprzed roku - demony odgrywane są przez aktorów, co nie znaczy,ze są słabsze. W niedzielę ponownie miasto odwiedzi cesarz Kisu, aby wygłosić przemówienie w tym pamiętnym dniu, rozdawać maski i prezenty. I ponownie do Klasztoru zawitają demony. Akurat tak się złożyło, że 6go miałam urodziny, moja pierwsza postać też miała i zaczęła się rocznica festiwalu... Nie mogłam trafić lepiej :]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Nowości

[Guild Wars] Festiwal Smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...