[TESIV] Pytanie o lvl scaling

Witam

Gram w oblivka czyms w rodzaju złodzieja/skrytobójcy i powiem że na 10 lvlu walki sa juz dosc trudne! o_O
Obojetnie jaka istotka potrafi mnie nieźle zjechac ( no oprócz szczurów i krabów xD ) .
Jak to jezt z tym lvl scalingiem ? Im mam wyzszy lvl tym gorzej dla mnie bo wszystko bedzie silniejsze?

Czyli powinienem NIE SPAĆ aby nie wbijać poziomów (co by mi lżej było ; dd ) tylko dbać o umiejętnosci i podniosić je na najwyższy poziom ??
Coś takiego ?
Odpowiedz
Awansuj możliwie szybko. W pewnym momencie potwory nie awansują a ty nadal tak. Na 30 poziomie już niewiele rzeczy będzie mogło cię zatrzymać.
Odpowiedz
Oke dzieki ; dd

Ale czy powinienem 'farmić' umiejętności - czyli np. stac ciagle w miescie trenowac magie/alchemie, i ostrza itp. ?
Czy moge równie dobrze gnać na wprost przez zadania z gildii/zadania głowne ?
Odpowiedz
Czasami trzeba się potrenować u trenerów itp. Bez tego awansowanie zajełoby ci bardzo długo.
Odpowiedz
z tym lvl skaling to jest tak 1-10 lvl łatwizna
10- 20 lvl masakra
20 - 100 lvl jestem hardkorem
troche żartobliwie ale lubie swoje poczucie humoru
awansować tak jak napisał Favar trzeba jak najszybceij bo już po 20 lvl twój złodziej biedzie mógł już biegać z deadryczną bronią w łapie i w szklanym pancerzu.
a i jak chcesz mieć łatwiej to wybierz znak cień lub naucz się czaru niewidzialność alo kameleona ( możesz też robić mikstury jak wolisz)
z niewidzialnością lub z kameleonem to ty pierwszy zobaczysz przeciwnika i będziesz miał przewage.
Odpowiedz
Zgadzam sie z tobą mortton.
Ja tam mam swój sposub kiedy gram łucznikiem.
(to taka rada jak byś archierem zaczą *)
Czyli skradam sie za kogoś i wale długim mieczem
a jeżeli ktoś nas goni to atakujemy i odskakujemy i tak do usranej smierci q('_')p



I tak wole starcia, tak zwane na solo.
Odpowiedz
sZCZERZE, JA BYM CI RADZIL ZROBIC DOBREGO MAGA BOJOWEGO, WTEDY NAWET OD 10-20 POZIOMU GRA JEST LATWA, ZROB SOBIE PRZYWRACANIE NA DUZY POZIOM, WSTAP DO GILDI MAGOW I UZYSKAJ DOSTEP DO UNIVERKU, WTEDY EBDZIESZ MOGL DZIEKI KLEJNOTOM DUSZ DODAWAC SOBIE BONUSY DO NP PANCERZA LUB KLEJNOTOW, WTEDY SZYBKO NADROBISZ BRAK MIEJSCA W EQ I MALA ILOSC MANY. BADZ ZROB SOBIE WOJA, IDZ NA ARENE I FARM OD RAZU PANCERZE, NA POCZATEK RADZE CIEZKI, NIE SPIJ DOPUKI NIE WBIJESZ MINIMUM PANCERZA 75 CZYLI MISTRZ, OCZYWISCIE NIE SPIJ W GRZE, JEZELI DORBZE POJDZIE POWINIENES DOBIC W JAKIES 5 GODZIN WSYZSTKO NA MISTRZA ALBO I DALEJ.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pytanie o lvl scaling - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...