[Drakensang] Bronie szermiercze

W stronie gamebanshee jest napisane o każdej broni w tym horasjańskie szpady i 2 jakieś jeszcze problem tkwi że tych horasjańskich cacek jest plan wykucia a nigdzie nie mogę nabyć, może ktoś mi wyjaśnić gdzie to mogę znaleźć albo ukierunkować mnie. Bo bohater jest łotrem mój.
Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak horsjańska szpada.
Odpowiedz
Przyganiał kocioł garnkowi.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia poniedziałek, 17 maja 2010, 19:17 napisał

Przyganiał kocioł garnkowi.

eimyr zamiast spamować i być złośliwym pomóż jakoś !
Odpowiedz
morton24, nie kombinuj. Horasjańska szpada istnieje, opis można znaleźć choćby tu. Nie znam gry, nie wiem gdzie znaleźć plany (i czy w ogóle).

Moją pomoc załozycielowi ograniczę do apelu: nie karmić trolla.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 18 maja 2010, 15:51 napisał

morton24, nie kombinuj. Horasjańska szpada istnieje, opis można znaleźć choćby tu. Nie znam gry, nie wiem gdzie znaleźć plany (i czy w ogóle).

Moją pomoc załozycielowi ograniczę do apelu: nie karmić trolla.

pisałem że moge się mylić. skoro istnieje to ciekawe gdzie się znajduje. i eimyr "przepraszam"
ja się z tą bronią nie spotkałem
a i może można ją znaleść u horsjańskiego kupca w cytadeli hrabiowskiej bo on
po primo jest horsjaninem
po drugie sprzedaje broń szermierczą.
kwakwarakwa zajrzyj do niego pod koniec gry
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 18 maja 2010, 15:51 napisał

morton24, nie kombinuj. Horasjańska szpada istnieje, opis można znaleźć choćby tu. Nie znam gry, nie wiem gdzie znaleźć plany (i czy w ogóle).

Moją pomoc załozycielowi ograniczę do apelu: nie karmić trolla.

nie ma czegos takiego jak horasjańska szpada wiem bo 2 razy przeszłem gre i niczego takiego nie znalazłem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bronie szermiercze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...