Assassin's Creed 2

Tak jak w opisie tematu. Strona najnowszego dzieła UbiSoftu, którym jest Assassin's Creed 2. Teaser jak teaser i nie ujawnia zbyt wiele, ba, nawet nic. Zamieszczono także plik z instrukcją wykorzystania pewnego wzoru. Nie myślcie jednak nad tym, bo ktoś już tym się zajął. Wprawdzie rozwiązano trzy z pięciu zagadek, ale na resztę najpewniej nie będziemy musieli długo czekać.
Odpowiedz
Powiem tak... miała być japonia! Zakończenie pierwszego assasina do tego mnie skłoniło. Ogólnie zakończenie jedynki było piękne, tylko trzeba cwanym być.


Dobra... ale wykorzystania webcama w specjalnym programie który rozpoznaje symbole i analizuje je, przypisujac pod nie odpowiednie hologramy to... damn...
genialne. Nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Best tesah evah!


To serio działa:
http://img12.imageshack.us/img12/5044/toseriodziaa.jpg
Co więcej, obracanie tej kartki sprawia że hologram też sie przestrzennie obraca, jakby lewitował 5 cm od kartki i można spojrzeć na to od innej strony...
Odpowiedz
Fajnie że ktoś się tym interesuje. Bardziej mnie ciekawi co przedstawiają dwa pozostałe obrazki, których jeszcze nie rozszyfrowano.
Odpowiedz
Ci przeglądający codzienne nowinki wiedzą zapewne już, że XV-wieczny przodek Desmonda będzie nosił jakże urokliwe imię Ezio Auditore de Firenze.
Pozwolę sobie zacytować trochę informacji z jednego newsa z gry-online.pl

Cytat

Zaczniemy od kwestii związanych z głównym bohaterem, a więc piętnastowiecznym przodkiem Desmonda Milesa, występującego w pierwszej odsłonie pod imieniem Altair. Otóż, będzie on podobno obsługiwał wiele rodzajów broni. Wśród potencjalnego oręża wymienia się topór, młot, buławę, włócznię, halabardę oraz dwa krótsze ostrza, których dokładne nazwy nie zostały określone. W AC2 Ezio Auditore de Firenze będzie również potrafił pływać, co z pewnością okaże się bardzo pomocne w sytuacji, gdy konieczne będzie salwowanie się ucieczką. Wśród przydatnych umiejętności znajdzie się również możliwość odebrania oręża przeciwnikowi i wykorzystania go w walce. Nie będzie to jednak łatwe – twórcy opracowali zupełnie nową, bardziej realistyczną mechanikę funkcjonowania postaci występujących w grze, w tym strażników i mieszkańców. W przypadku, gdy Ezio otrzyma zbyt dużo ciosów, a jego energia życiowa będzie na wyczerpaniu, konieczne będzie udanie się do jednego z miejskich lekarzy, potrafiących leczyć najgorsze rany.

Historia zostanie osadzona w 1476 roku. W grze zastosowanie znajdą prace Leonarda da Vinci (przelecimy się np. maszyną latającą), a podczas wojaży napotkamy wiele historycznych postaci, w tym Machiavelliego, Caterinę Sforzę oraz Lorenzo de Mediciego, władcę Florencji określanego mianem Wawrzyńca Wspaniałego. Podczas przygody odwiedzimy takie lokacje, jak Bazylika św. Marka, Wielki Kanał Wenecki, czy też tamtejszy most Rialto. Wszystkie one wskazują, że fabuła zostanie osadzona w Wenecji, choć fakt, że główny bohater pochodzić będzie z Florencji (którą rządzi wspomniany Lorenzo de Medici) sugeruje, że w trakcie podróży odwiedzimy także stolicę regionu Toskanii. Możliwe będzie ponadto zwiedzanie terenów wiejskich, podobnie zresztą jak w jedynce.

Assassin’s Creed 2 ma oferować szesnaście rodzajów misji. Z pewnością ograniczy to wrażenie znużenia, wytykane pierwszej odsłonie serii (tam braliśmy udział jedynie w kilku powtarzających się nieustannie typach zadań). W AC2 zastosowanie znajdzie ponadto cykl dnia i nocy, co z pewnością wpłynie na mechanikę rozgrywki – nocą dokonanie zabójstwa będzie z pewnością dużo łatwiejsze. Ezio w dalszym ciągu będzie oczywiście korzystać ze swoich najważniejszych umiejętności – wspinaczki oraz efektownej jazdy konnej. W pracach nad Assassin’s Creed 2 uczestniczy podobno 240 osób.

Powyższe informacje zostaną zweryfikowane wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowego numeru Game Informera. Zgodnie z zapowiedziami dojdzie do tego 16 kwietnia. Dzieło Ubisoft zostanie wydane w wersjach na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Na koniec obrazek herosa.
Odpowiedz
Ma wszystkie palce
Odpowiedz
Foch.
Bo Ezio wygląda jak podrasowany Altair. A my chcemy więcej Desmonda. I drinków.
A w trzecim assassynie to co? Trzecie ostrze będzie w bucie?
Odpowiedz
Trzeci Assassin ma się ponoć rozgrywać w przyszłości. A Desmonda niema co pokazywać, bo pewnie nadal będzie miał tą swoją bluzę z kapturem.
Odpowiedz
Swoją drogą no mnicha to on nie uda...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Favar dnia nie, 12 kwi 2009 - 00:21 napisał

Ma wszystkie palce


Technologia poszła naprzód, zaś Ezio jest szlachcicem - bez palca za bardzo wyróżniałby się z tłumu. Pamiętajmy także, że jesteśmy dalej w przyszłości - kiedy ceremonie inicjacji Asasynów nie miały już takiego rytualnego znaczenia jak za czasów Altaira. Obcięty palec był symbolem, nie koniecznością. Desmond, a także Lucy mają wszystkie palce.
Tak tylko rozjaśniam sprawę - oczywiście, mogę się mylić, niezbadane są wyroki umysłów twórców gier.
Welcome to my DEATH MACHINE, Interloper!
Odpowiedz
Lucy jest agentką, nie może mieć uciętego palca. A Desmond ma krew asasynów, technicznie nim w ogóle nie jest Ale że ezio jest szlachcicem to nie wiedziałem. Strój ma bardzo stylowy, ale w czymś takim trudniej isę ukryć niż w tym czymś z pierwszej gry
Odpowiedz
Kolejna garść informacji, a raczej screenów. Szkoda tylko, że jakość pozostawia wiele do życzenia.
Wyznaczono także nową datę premiery. Dzieło Ubisfotu ma mieć swoją premierę już w listopadzie tego roku.
http://img90.imageshack.us/img90/7100/20090414135406.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/3253/20090414135213.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/9774/20090414135306.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/4162/20090414135341.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/9125/20090414135349.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/8493/20090414135356.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/9660/20090414135318.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/829/20090414135333.jpg
http://img110.imageshack.us/img110/9807/20090414135221d.jpg
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia wto, 14 kwi 2009 - 18:41 napisał

Kolejna garść informacji, a raczej screenów. Szkoda tylko, że jakość pozostawia wiele do życzenia.
Wyznaczono także nową datę premiery. Dzieło Ubisfotu ma mieć swoją premierę już w listopadzie tego roku.


Oż do jasnej-- A któż to wyciął podpisy z tych screenów? Gameinformer kupę informacji zamieszcza przy screenach... Nie mówiąć o tym, że skany mogłyby być lepszej jakości... Cóż, jak na /v/ coś dorwę, to wrzucę.
Ten przy obrazku z Ezio w wodzie pamiętam - woda ma być opcjonalną drogą do celu, dzięki czemu możliwości skrytych zabójstw i niezauważonych ucieczek rozszerzą się o jedną alternatywę.
Welcome to my DEATH MACHINE, Interloper!
Odpowiedz
O skanach z magazynu (mnie nie oszukacie): znaczy, będzie Ezio-Jaws? Fajnie.
Desmond sam był zabójcą. Jak widać profesja dziedziczona z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie.
Ale wstyd. Trzeba najpierw zagrać w pierwszą część, dopiero potem zabierać się za następną...
Odpowiedz
Wstyd to jest prędzej z tego powodu, że przeszedłem jedynkę dwa razy, a mój kulejący angielski nie pozwolił mi rozszyfrować całej fabuły.
Odpowiedz
Desmond nie był zabójca, chyba ze o czymś nie wiemy. Był barmanem, potomkiem zabójców.
Odpowiedz
Des w jednym z dialogów wspominał, że już nie jest zabójcą. Teraz chłopakom może conajwyżej drinka zrobić.
Ahahahaha, Ezio to pies na baby!
Odpowiedz
Kiedy tak powiedział? Nie przypominam sobie.

A mi się wydaje ze ezio to nie tyle pies na baby (bo to wada) co uwodziciel (Co jest zaletą). To kobiety na niego lecą, nie on na nie
Odpowiedz
Nie wiem w którym konkretnie momencie to powiedział, ale stawiam, że gdzieś na początku.
Ciszaj, ja mam własne teorie na temat Ezia. O.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Assassin's Creed 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...