[W1] Modyfikacja Requiem For A Witcher - Zemsta Wilka

Witam serdecznie! Jestem Dark i wraz z moim teamem tworzymy nową modyfikację do wiedźmina, posiadamy wieloletnie doświadczenie z moddingu innych gier. Fabułę prezentuję poniżej:

Wiedźmin nie jest szpiegiem. Wiedźmin nie stoi po niczyjej stronie. Wiedźmin jest tylko wiedźminem.

Akcja modyfikacji rozgrywa się po wydarzeniach, które miały miejsce w grze. Geralt, zwany Białym Wilkiem trafia do Koviru w poszukiwaniu zleceń. Staje przed nim kolejne wyzwanie - podczas rozmowy z bankierem dowiaduje się o problemach w jednej z kopalni w Kovirze. Kopalnie są siłą gospodarczą Koviru i Poviss, komuś bardzo zależy na ich przejęciu lub unicestwieniu. Wielki powrót zwiastuje wielkie kłopoty.

W Kovirze nikomu nieznany kupiec przejmuje większość kopalń, stanowiących gospodarczą potęgę królestwa. Uwagę władcy od całego precedensu odwraca brzęcząca sakiewka. Niespodziewanie stara kopalnia zaczyna nieźle prosperować, dzięki krasnoludzkiej technice. Nie wszyscy podzielają entuzjazm okolicznej ludności. Wielkimi krokami zbliża się koronacja następcy tronu, na którą przybyli władcy największych państw z Królestwa Północnego (m.in. Redanii i Temerii). Pont Vanis staje się sceną szpiegowskich intryg, w których prawda nie istnieje. Gra pozorów właśnie się rozpoczęła...
Agencje wywiadowcze widzą w białowłosym wiedźminie doskonałe narzędzie, dzięki któremu mogą odnieść sukces. Niestety, Białego Wilka zauważają także osoby, które parają się nieco odmienną działalnością... W późniejszym etapie rozgrywki do Geralta dołączą też inni wiedźmini.

Prezentujemy całkiem nową modyfikację, bazującą na prozie Andrzeja Sapkowskiego, wprowadzającą dużo zamieszania, ale też wiele przyjemności z gry. Stawiamy na jakość rozgrywki a nie ilość.

- Wielka batalia u boku innych wiedźminów, rzeź jakiej jeszcze w grze nie było!
- Brak misji w styly przynieś, podaj, pozamiataj na rzecz ciągłej akcji,
- Zupełnie nowa architektura dostosowana do królestwa koviru,
- Nowe lub poprawione tekstury i wiele innych elementów 2d,
- Ścieżka muzyczna wzbogacona o nowe utwory,
- Wciągająca i dramatyczna fabuła,
- Nowe uzbrojenie,
- Nowe pancerze,
- Całkiem nowe modele 3d,
- Elementy humorystyczne,
- Dodanie do otoczenia zwierząt (np. konie czy świnie),
- Luźne powiązania z grą
- Mocne nawiązanie do książek
- Zastosowanie multirozgrywki, czyli możliwość grania epizodycznymi postaciami



plan miasta pont povis





Nasze forum - http://witchermod.kaermorhen.com
Wątek na oficjalnym forum - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21290.0

Komentarze mile widziane, pozdrawiam
Odpowiedz
Nie będę ukrywał. Serce mi zadrżało jak poczytałem to co na forum piszecie i jak przyjrzałem się screenom. Mhm. Teraz pozostaje mi tylko ściągnąć przygodę i zagrać.
Zapowiada się bardzo ciekawie.
Odpowiedz
Minęły już blisko cztery miesiące od czasu kiedy opublikowaliśmy pierwsze materiały z modyfikacji "Requiem for a witcher - Zemsta Wilka". Przez ten czas zdążyliśmy wykonać kawał pracy, na potrzeby przygody stworzyliśmy sporą ilość modeli 3d i nowych textur, ukończonych mamy już też kilka zupełnie nowych lokacji. Za jakiś czas możecie spodziewać się kolejnych informacji, pracujemy nad stroną internetową oraz przygotowujemy dużą niespodziankę o której dowiecie się przy okazji następnego newsa Poniżej kilka konceptów i renderów, zapraszam do komentowania w temacie dot. modyfikacji.

Zapraszamy do komentarzy!




Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać. Na kiedy planujecie oficjalne wydanie?
Odpowiedz
Tym razem przygotowaliśmy dla was krótki trailer/promo z nowego świata po jakim będzie wam dane chodzić w modyfikacji Zapraszam do oglądania i komentowania w temacie.

Film - http://www.youtube.com/watch?v=oGyxJuiGZ3M

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gramir dnia śro, 20 maj 2009 - 23:58 napisał

Już nie mogę się doczekać. Na kiedy planujecie oficjalne wydanie?


Narazie nie ma żadnych potwierdzonych dat. Niedługo jednak zaszczycimy was kilkoma niespodziankami tak więc będzie w co grać

[Dodano po 9 miesiącach]


Nowa japka występująca w naszym modzie. Tym razem koronowana
Odpowiedz
← Wiedźmin

Modyfikacja Requiem For A Witcher - Zemsta Wilka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...