[MA2] Mass Effect 2 – pierwsze wizualizacje i trailer


Firmy Electronic Arts i BioWare udostępniły dwie efektowne wizualizacje kontynuacji bardzo dobrze przyjętego cRPG'a – Mass Effect. Obrazki znajdują się poniżej.

Mass Effect 2 Mass Effect 2

Dodatkowo na oficjalnej stronie gry Mass Effect pojawił się pierwszy trailer z drugiej części. Zainteresowani znajdą filmik pod tym linkiem.

Odpowiedz
Ciekawy trailer i zaskakujący koniec Status: Zginął w akcji

Jak ktoś chce to tutaj jest link do polskiej wersji trailera: CLICK

A tutaj do info: CLICK


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
K.I.A. jest moim zdaniem lepsze, niż transfer postaci. Tylko kim pokierujemy? Dziećmi Sheparda?
Oj narobił smaku trailer, narobił
Lfp for GvG
Odpowiedz
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE
[/długi, bolesny, dramatyczny krzyk dramatyzmu w dramatycznej pozie]

Dziećmi Sheparda? A co jeśli Shepard/Shepardowa:
1. jest bezpłodny/a
2. nie zdecydował/a się na upojną noc z nikim tylko przesiedział/a te parę godzin nad raportami i/lub robił/a ze strachu w gacie?
To co zrobiło BioWare w tym filmiki jest po prostu złe. Ja jestem definitywnie za pomysłem, że ktoś z głównych postaci zachodzi w ciążę. TAK MUSI BYĆ.
Idę popłakać w kącie. Nie lubię cie BioWare. Nie lubię już was chłopaki. Buhuhuhuuuu... *chlip*
Odpowiedz
Szczerze? Nie pokazali zwłok. Szczeeeerze wątpię aby pozbyli się wszystkich tych postaci które wytwarzali w pierwszej części. Joker musi żyć! (tylko po to aby potem brutalnie umrzeć i stworzyć dramatyczny klimat )
Odpowiedz
Jokera prędzej ktoś połamie niż zabije. ;p
Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim boli? To, że premiera odbędzie się dopiero gdzieś na początku 2010 roku. To daje razem 9 miesięcy i 45 minut. Prędzej zdechnę niż wytrzymam.
Odpowiedz

Cytat

Dziećmi Sheparda?


Pomyliłeś tytuły, dziećmi głównych postaci będzie się grało w Guild Wars 2, nie Mass Effect 2 Już prędzej uwierzę w to, że Sheparda przerobili na maszynę...

Trailer raczej przedstawia Getha, który jakimś cudem zdobył i nałożył pancerz Sheparda, lub trzyma go w ręce, lub przyspawał jakoś... Ale serio, w głowie mi się kłębi obraz grania Shepardem przerobionym na Getha i jest... dość mroczny.
Odpowiedz

Cytat

Ale serio, w głowie mi się kłębi obraz grania Shepardem przerobionym na Getha i jest... dość mroczny.

Wydaje się to takie nierealne i... prawdziwe.
1. Po wczytaniu oficjalnej strony Mass Effect naszym oczom ukazuje się logo Cerberus. Ci, którzy z dokładnością wykonywali zadania poboczne wiedzą, że Cerberus jest odpowiedzialny za nielegalne eksperymenty. Nie zdziwiłbym się więc, gdyby Shepard został pojmany przez tą organizację i przerobiony na Getha. A może Przymierze nieoficjalnie współpracuje z Cerberusem i... ehh te moje domysły.
2. Na tej samej stronie z logiem Cerberusa warto kliknąć na ostatnią ikonkę. Ukażą się wtedy miejsca na kolejne, jeszcze nie ujawnione trailery.
3. Kliknięcie na pierwszą ikonkę z literką M spowoduje przejście na kolejną stronę gry Mass Effect. Z loga strony wyparował Shepard. Pozostał po nim tylko szum.

Ostatecznie trzeba przyznać, że BioWare potrafi podnieść ciśnienie.
Odpowiedz
Tylko Gethy to chyba 100% maszyny ? Nie pamiętam, żeby były jakieś androidy w ich armii. Poza tym brzydzili się oni wszelką żywą formą życia, więc jest to raczej mało prawdopodobne, żeby ot tak nagle zmienili swój światopogląd
Odpowiedz
O tak Cerberus. Ci to dokładnie wykonywali questy w grze dostają taką namiastkę tego co robi Cerberus. Ci co przeczytali drugą książkę ("Ascension") wiedzą ciut więcej, ale mają grubo więcej pytań. Polecam.
Jeśli wziąść tą koncepcję Shepard-Geth, to mogłoby być tak, że Shepard ginie, Cerberus pożycza sobie ciało jednego z Gethów i jakimś sposobem przerabia umysł i świadomość Shepardowego na AI i impelmentuje go do systemów Getha. Nie wiem jak w uniwersum Mass Effect tworzy się AI, ale ten pomysł był akurat napisany w oparciu o tworzenie SI z Halo. Implusy nerwowe z mózgu przerabiane były na dane. Przy czym procesz wyniszcza żywe komórki. AI później przejmuje niektóre cechy właściciela źródełka... Pozatym, Geth-Shepard? Zbyt abstarkcyjne jak dla mnie.
I wiedziałam, że Cerberus zagra większą rolę w drugiej części. Są zbyt wielką kopalną pomysłów, żeby ich nie wykorzystać.
Premiera na początku 2010? Nastawiaj się na trzeci kwartał. Premiera będzie przesuwana jak znam życie, ze trzy razy.
Odpowiedz

Cytat

Ci co przeczytali drugą książkę ("Ascension") wiedzą ciut więcej, ale mają grubo więcej pytań. Polecam.

Gdyby książka została przetłumaczona na nasz rodzimy język, to już dawno bym przeczytał obydwie części. Niestety nic nie zapowiada tego, a moja znajomość angielskiego kuleje. Life is brutal.

Cytat

Pozatym, Geth-Shepard? Zbyt abstarkcyjne jak dla mnie.

Wiem, że to się wydaje niemożliwe, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to może być prawda. Shepard ginie, ale Przymierze nie odpuszcza i nawiązuje kontakt z Cerberusem, by ten przeniósł świadomość komandora w ciało Getha.
Na pewno nie uwierzę w fakt, że Gethy skumały się z ludźmi.

Cytat

Premiera na początku 2010? Nastawiaj się na trzeci kwartał. Premiera będzie przesuwana jak znam życie, ze trzy razy.

Niezwykle pocieszające.

[Dodano po godzinie]

http://masseffect.bioware.com/forums/viewt...um=104&sp=0
73 strony postów na ten temat. W tym jeden obiecujący że:

Użytkownik Chris Priestly napisał

Thank you for noticing.

Everything will be revealed (well, not EVERYTHING, but definitely a whole lot more) between now and the launch of Mass Effect 2. However, you'll have to wait for the next bit. Will it be tomorrow, next week, next month etc? You'll have to wait and see what we come up with.

Taa, radujmy się.
Odpowiedz
Brew pozorom obie książki nie są takie trudne jak mogłoby się wydawać. Prostym językiem są napisane.
Poza tym:
Moja reakcja po zobaczeniu poraz pierwszy teasera z ME2
(moja Shepardowa, Ann, jej też się nie widzi ginięcie w drugiej części. Nie umiem rysować swojej Shepardowej, tak żeby wyglądała jak jej obraz z gry. Ssę)
Odpowiedz
Hmm wolałbym nie być wtedy w pobliżu (ad reakcja na teaser z ME2) XD


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 2 – pierwsze wizualizacje i trailer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...