S.E.V

Imię:Marek.
Wiek:19 Lat.
Wzrost:195 CM xD
O sobie:

To więc tak. urodziłem się w Zielonej Górze i żyje tu już 19 lat i z roku na rok dochodzę do wniosku że w tym mieście niema perspektyw na przyszłość co jeszcze ? a no tak interesuje się fantastyką nie tylko Gothic ale też inne gry typu Morrowind albo coś takiego, słucham różnej muzyki np: Sabaton, Dragonforce, 50 Cent ITP co może dla innych wydać się nieco dziwne no i jestem maniakiem historii a dokładnie drugiej wojny światowej i średniowiecza te okresy mnie bardzo kręcą co jeszcze ? no w zasadzie to mam lęk do dziewczyn nie chodzi o was że coś mi zrobiłyście ale mam złe doświadczenie z jedną z koleżanek z którą chodziłem od podstawówki do końca gimnazjum więc wybaczcie mi że się was boje coś jeszcze ? no w zasadzie to wszystko



Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
To ja się ciebie zapytam: Grasz w bMMO? Faerun?
Odpowiedz
Faeruna kiedyś grałem lecz nie przypadł mi niestety do gustu za co przepraszam że to mówię


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Pokłóciłeś się z przecinkami? ;p
Odpowiedz
Nie poprostu nie rozumiałem tej gry za bardzo


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
No wiem ale serio z nikim się nie pokłóciłem tylko tej gry nie rozumiałem


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Koleś, jakie ty masz IQ? Chodziło o to, że nie piszesz przecinków.
Odpowiedz
Ekhm kijuku ja jestem dyslektykiem


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Uno: *Poruszył barkami poprawiając ułożenie rękojeści miecza przerzuconego przez plecy* Kiyuku nie kijuku.
Secundo: Nie słyszałem, żeby dysleksja przeszkadzała w pisaniu poprawnie na komputerze.
Odpowiedz
Bo chodzi oto że ja za szybko piszę i dlatego niema przecinków ITP więc niewiem jak to nazwać i sorki za błędny nick


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
← Użytkownicy

S.E.V - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...