[W1] Krew

Mam pytanie:
Czy w wiedźminie edycji rozszerzonej da się wyłączać krew?
Odpowiedzcie, proszę.
Odpowiedz
Nie da się i całe szczęście
BTW. Dlaczego o to pytasz?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Gra dla dorosłych, 18+ na pudełku, a ty chcesz krew wyłączać? O ile wiem nie ma takiej opcji.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strażnik dnia nie, 18 sty 2009 - 14:16 napisał

Gra dla dorosłych, 18+ na pudełku, a ty chcesz krew wyłączać? O ile wiem nie ma takiej opcji.


Też się zastanawiam dlaczego o to pyta
Jest kilka opcji np. nie ma 18 lat albo rodzice mu zabraniają


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Albo chce dać komuś młodszemu pograć :'o Zważywszy na różnorakie wątki erotyczne, wulgaryzmy i inne podobne opcje, w których Wiedźmin obfituje - nie polecam

Chyba w wersji niemieckiej krew jest zielona lub istnieje opcja wyłączenia (bo tam bardzo restrykcyjne prawa mają), ale nie jestem pewien :'d
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia nie, 18 sty 2009 - 16:54 napisał

Albo chce dać komuś młodszemu pograć :'o Zważywszy na różnorakie wątki erotyczne, wulgaryzmy i inne podobne opcje, w których Wiedźmin obfituje - nie polecam


Heh zdecydowanie ja też nie polecam
W tej grze ograniczenie wiekowe jest wręcz niezbędne

Cytat

Chyba w wersji niemieckiej krew jest zielona lub istnieje opcja wyłączenia (bo tam bardzo restrykcyjne prawa mają), ale nie jestem pewien :'d


Trochę mnie zaskoczyłeś ponieważ jest to gra od 18 lat ... Dziwne mają to prawo, rozumiem dla młodszych (nawet wskazane w niektórych przypadkach hehe) ale w grze dla dorosłych takie ograniczenie? ...
Tak czy tak krwi może nie będzie ale inne "wątki" raczej nie zostały zmienione


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Cytat

Trochę mnie zaskoczyłeś ponieważ jest to gra od 18 lat ... Dziwne mają to prawo, rozumiem dla młodszych (nawet wskazane w niektórych przypadkach hehe) ale w grze dla dorosłych takie ograniczenie? ...


Ograniczenia wiekowe swoją drogą, ale tam politycy nie zwracają na to uwagę. Swoją drogą wszyscy dobrze wiemy jak to jest z nimi. Albo sprzedawcy olewają ze względu na zysk albo zawsze rodziciel kupi Co widać też dobitnie na naszym skromnym forum, bo gdyby ograniczenia faktycznie blokowały zakup, to część forumowiczów grę mogłoby tylko 'powąchać'. Z drugiej strony, jak ktoś jest zdrowy na umyśle to takie ograniczenia są faktycznie zbędne

Poza tym nie potwierdziłem, że tam takie ograniczenie faktycznie jest. Pamiętam, że w jakieś grze tak było i chyba w Wiedźminie :'d

Cytat

Tak czy tak krwi może nie będzie ale inne "wątki" raczej nie zostały zmienione


Właśnie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia nie, 18 sty 2009 - 17:09 napisał

Ograniczenia wiekowe swoją drogą, ale tam politycy nie zwracają na to uwagę. Swoją drogą wszyscy dobrze wiemy jak to jest z nimi. Albo sprzedawcy olewają ze względu na zysk albo zawsze rodziciel kupi Co widać też dobitnie na naszym skromnym forum, bo gdyby ograniczenia faktycznie blokowały zakup, to część forumowiczów grę mogłoby tylko 'powąchać'. Z drugiej strony, jak ktoś jest zdrowy na umyśle to takie ograniczenia są faktycznie zbędne


Niestety sprzedawcy "olewają" aczkolwiek nie wszędzie ponieważ ja musiałem pokazać dowodzik gdy kupowałem Wiedźmina w Empiku (pogratulowałem nawet sprzedawcy że sprawdza hehe).
Jeśli chodzi o rodziców ... moim zdaniem jest to głupota i brak odpowiedzialności jeśli kupują taką grę swojemu dziecku.
Oczywiście "jak ktoś jest zdrowy na umyśle to takie ograniczenia są faktycznie zbędne", ale co napiszesz na pudełku "nie dla idiotów"? HEHE


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Wiedźmin

Krew - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...