[TESIII] Morrowind – Złota Edycja do nabycia w czasopiśmie Click!


Już dziewiątego grudnia do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, styczniowy numer pisma Click! W tym miesiącu znajdziemy w nim nie lada gratkę dla wszystkich miłośników cRPG, Złotą Edycje The Elder Scrolls III: Morrowind – czyli pakiet zawierający podstawową wersję gry, wraz z dwoma oficjalnymi dodatkami (Tribunal i Bloodmoon). Produkcja jak najbardziej zacna i warta do zagrania dla każdego fana gatunku, choćby dla zapoznania się z ogromnym i ciekawym światem wykreowanym przez Bethesda Softworks.

Okładka Click! 10/08

Na DVD pełne wersje:

  • Escape from Paradise City.
  • The Elder Scrolls III: Morrowind – Złota Edycja.
  • Chińskie smoki.

Hity numeru:

  • Aktualności: Deus Ex 3, King’s Bounty: Wojownicza księżniczka, Wiedźmin: Powrót Białego Wilka.
  • Recenzje: Drakensang: The Dark Eye, Prince of Persia, Left 4 Dead.
  • Reedycje, gry dla dzieci, technologie.

100 stron, DVD 9 GB, cena 8,50 zł.

Odpowiedz
Godzinę temu kupiłem i właśnie jestem w trakcie instalacji. Polecam nie tylko ze względu na Morrowinda. Gazetka ogólnie jest ciekawa, a Escape from Paradise City to też po części RPG.
Odpowiedz
Też mam tą płytę ale jak wkładam ja do cdrom a potem zamykam cdroma żeby odczytało płytę to najpierw słyszę dźwięk który brzmi jak mielenie płyta po czym jak ucicha to płytę a dokładnie odczytało tylko mi jej foldery bez autoruna , płytę czytało dalej ale nic się nie zmieniło i nie mam jak zagrać a grałem we wszystkie inne części TES, ale najwyraźniej w ta se nie pogram.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Morrowind – Złota Edycja do nabycia w czasopiśmie Click! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...