[Inne] Wielka wyprzedaż klasyków w... Biedronce


Jak się okazuje, sławna z powodu niskich cen i wyzyskiwania pracowników, sieć handlowa "Biedronka", zaplanowała specjalną ofertę skierowaną do graczy. Już pierwszego dnia grudnia, będziemy mieli okazję nabyć kilka smakowitych klasyków, po bardzo przystępnej cenie.

  • Dragonshard.
  • Fable: Zaginione Opowieści.
  • Heroes of Might and Magic 4: Złota Edycja.
  • Jade Empire.
  • Neverwinter Nights.
  • The Guild 2.

Kwota, którą będziemy musieli uiścić za każdą z tych gier wynosi 9,99 zł. Idealny prezent na Mikołajki?

Odpowiedz
Nie sądziłem, że kto kiedyś powiem, ale chętnie udam się do Biedronki.

Wymienione tytuły, to gry, których chciałbym być posiadaczem... prócz dwóch - Fable: Zapomniane Opowieści i Neverwinter Nights mam już w swojej kolekcji. Ostatnio myślałem o zakupie m.in. właśnie Dragonshard - na co, według opinii mojego znajomego, nie warto wydawać pieniędzy, a według mnie można zaryzykować - The Guild 2 - bo RPG - oraz Jade Empire - też "bo RPG", no i od studia BioWare. I jest jeszcze czwarta część Bohaterów Mocy i Magii, która nie przypadła mi do gustu, gdy ostatni raz się zeń "widziałem". Myślę jednak, że mogę spróbować zeń raz jeszcze i wydać - jakże marne - 9,99 zł.
Odpowiedz
Ej! Ja chce do biedronki! >:[
Odpowiedz
← Nowości

[Inne] Wielka wyprzedaż klasyków w... Biedronce - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...