[W1] Rosjanie prosza o pomoc. ;)

Panowie z Rosji proszą o pomoc. Obiecałem im, że spróbujemy im pomóc. Oto ona:

Cytat

Hi guys!

I have a special request for all of you. My site www.witcher.net.ru takes part in abmitious competition "Enthusiast Internet Award". This is special award for the best fan-sites all over Russian Internet. So, please, help us to win in it! If you don't understand anything at Russian site I'll help you. What you have to do is:

1. Visit this page: http://eia.ru.msn.com/?page=project&id=129
2. Click on the list of marks (as in screenshot "step2")
3. Choose "5" and click it!



I will absolutely happy if you will post news about that on your sites.

Thank you!

cheers,
Ksandr.


Pomóżcie im proszę.
Odpowiedz
Towarzyszu Taramelion, melduje wykonania zadania.



Przyłacz się do akcji "Jedz Kartofle, Będziesz Wielki" i wklej sobie to do podpisu.

Niech moc Ziemniorów będzie z Wami!
Odpowiedz
Też oddałem głos
Jak na razie coś mu nie idzie (kiedy oddałem swój głos średnia wynosiła 2,85) ale strona wygląda na całkiem dobrze zrobioną.

Odpowiedz
Dałem im V, ale żadnej zmiany w średniej nie zauważyłem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszyscy, to wszyscy - też dałem, a co.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja już dawno zagłosowałem, ale strasznie dziwi mnie niska średnia. Tylko 2.86, a szkoda bo strona wydaje się ciekawa (z ruskiego to rozumiem niestety piąte przez dziesiąte) Ktoś z Neostradą niech tu pomoże
Odpowiedz
← Wiedźmin

Rosjanie prosza o pomoc. ;) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...