[IWD2] Gra w icewind dwa

Chciał bym z kimś zagrać przez internet mam 30 poziom
Odpowiedz
W sumie to ja nie na temat, a skończy się pewnie monologiem, bo nikt już w IWD2 nie gra.
Stara, ale jara zabawa, tak było kiedyś z pierwszą częścią Setlersów - miodzio
Jak dla mnie, IWD2 jest grą kultową, nieco specyficzną, bo potrafi obnażyć nasze (graczy) niedoskonałości, ma jednak coś w sobie, o czym trudno jest mi pisać, bo nie do końca ten element czuję i rozumiem. Wiem tylko tyle, że muszę nieźle się napocić, by przebić się do kolejnych etapów rozgrywki. Czasami sam rzucam sobie kłody pod nogi, wybierając dość specyficzne postacie do drużyny, ale o to właśnie chodzi, kupa wyzwań, jeszcze większa masa trudności, którym musimy stawić czoło.
Gdybym miał tu opisywać niektóre, przebyte przez moją drużynę walki, to byłby niezły tomik, a ile wylanego potu?
Właśnie o to chodzi w zabawie, nie może być zbyt prosta, musi być pouczająca, poruszająca i koniecznie musi odrywać nas od rzeczywistości, utożsamiać z postaciami, tworzyć ten specyficzny klimacik , gdy zaczynamy do wojownika mówić po imieniu i besztać go za to , że jest łamagą

Nie mówię o rozbijaniu klawiatury, bo to już nie jest zabawą
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik wesoły kaczorek dnia poniedziałek, 21 marca 2011, 14:59 napisał

W sumie to ja nie na temat, a skończy się pewnie monologiem, bo nikt już w IWD2 nie gra.


Czuję się obrażony. Bo ja pykam sobie czasem

Ja chcę grać, ale wolałbym nowymi postaciami od nowa
Odpowiedz
Ja też mogę zagrać ale też wolę nowymi postaciami
Odpowiedz
← Icewind Dale

Gra w icewind dwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...