[Sacred] [Sacred 2] Zabezpieczenia antypirackie w Sacred 2


Niedawno na oficjalnej stronie Sacred 2 target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">oficjalnej stronie Sacred 2 pojawiły się informacje odnośnie zabezpieczeń przed nielegalnym kopiowaniem. Wynika z nich, iż system SecuRom w podanej formie zostanie wykorzystany tylko na terenie Niemiec, więc w pozostałych krajach pozostanie tak, jak było do tej pory.

Ascaron Software dopuszcza zatem instalację jedynie na dwóch różnych komputerach, jednak w każdej chwili możemy daną licencję cofnąć, co umożliwi nam przydzielenie jej do innego sprzętu. Procedurę tą można jednak powtarzać wedle woli. Przy pierwszej instalacji wymagana jest aktywacja przez Internet, dopuszcza ona wymianę jednego podzespołu w naszym komputerze bez konieczności jej wznowienia.Reinstalacja na tym samym komputerze jest oczywiście dozwolona i nie wyczerpuje dodatkowo licencji.

Jedynie jeden użytkownik danej kopii może grać poprzez sieć, co na pewno uderzy w tych, którzy mają zarówno komputer domowy, jak i laptopa. Rzecz jasna pracownicy firmy służą pomocą, zaś serwery do rejestracji gry będą czynne przez kilkanaście lat.

It can’t be outmatched
Odpowiedz
To dobra wiadomość, bo ten system uderza tylko w uczciwych użytkowników Bardzo mnie cieszy, że polska wersja będzie wolna od całego tego SecuRoma.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Sacred 2] Zabezpieczenia antypirackie w Sacred 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...