[Inne gry RPG] Konkurs TP S.A na... grę fabularną!

Tu masz Fav rację. Ale na Fae mamy paru z niezłymi pomysłami. Jakby małą grupę zmobilizować, część kasy każdy by dostał...nikt nie dostałby pełnej nagrody, ale też nikt nie zrobiłby WSZYSTKIEGO. Wiem, że to pomysł więcej niż niemożliwy, choć...
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Ta, zgłośmy projekt oparty na fabule głównej i pobocznej fae. Miejsce akcji: Wrota i okolice. Czas akcji: przeciągająca się wojna. Główny bohater: zombiak z doków. Główna ścieżka: zjeść coś ciepłego. Zadania poboczne: powłóczyć się z ramionami wyciągniętymi przed sobą, przegonić szczury z zimnego truchła, odwiedzić grób matki (podwieczorek!).
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Rang...chyba pierwszy raz w życiu się z tobą zgadzam!
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Wydaje mi się że ludzie którzy wezmą udział w konkursie będą mieli podobne pomysły (tylko trochę bardziej opisane).
Odpowiedz
Hmm. Dla mnie to jest jakieś dziwne. Nie podano żadnych konkretów i nic nie ma na stronach tpsa. Wydaje mi się że to jakaś bujda stworzona tylko po to by utrzymywać tą stronę przy życiu. Biedni Ci którzy biorą się za ten projekt w tak krótkim czasie nie widząc że NIE MA NAWET ADRESU na który ten projekt trzeba wysłać. o.O

Nic dodać nic ująć


Triberedeye
Odpowiedz
Biedny to ty jesteś człowieku bo w pierwszym zdaniu masz napisane, gdzie trzeba wysłać cały projekt (a potem masz jeszcze elegancką podstronę ze wszystkimi danymi)... A jeszcze biedniejszy, że zarzucasz nam fałszowanie strony i zmyślanie całego konkursu (a to, że w to wierzysz to już po prostu czysta głupota) .
Odpowiedz
A ja nie mogę wziąć udziału w konkursie, bo "Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin." I dupa

Jak ktoś się bierze za coś o czym nie ma pojęcia, no to cóż.. może być kiszka.

(Nawet nie podali od jakiego wieku ma to być gra.)
Odpowiedz
← Nowości

[Inne gry RPG] Konkurs TP S.A na... grę fabularną! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...