[Sacred] [Sacred 2] Wstępne wymagania systemowe Sacred 2


Twórcy gry z firmy Ascaron podali wymagania sprzętowe dla swej najnowszej produkcji – oczekiwanego Sacred 2. Jednocześnie podkreślają, iż mogą jeszcze ulec zmianie z powodu ciągłych prac nad optymalizacją silnika gry.

Wymagania systemowe dla Sacred 2 na dzień dzisiejszy prezentują się następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna z 256 MB RAM, kompatybilna z DirectX® 9.0d oraz Pixel Shader 2.0: (nVidia® GeForceTM 6800 / ATI® RadeonTM X800 lub lepsze)
  • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX
  • Napęd DVD-ROM
  • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym (HDD)
  • Microsoft® Windows® XP (32 / 64 Bit) z Service Pack 3 / Vista® (32 / 64 Bit) z Service Pack 1
  • DirectX 9.0d (będzie dołączony na płycie)

Zalecane wymagania systemowe, aby gra chodziła płynnie:

  • Procesor Dual Core 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna z 512 MB RAM, kompatybilna z DirectX 9.0d oraz Pixel Shader 2.0: (nVidia GeForce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3870 lub lepsza)
  • Napęd DVD-ROM
  • Karta dzwiękowa 5.1 surround (kompatybilna z EAX 5.0, DirectX 9.0d [dla XP] lub DirectX 10.0 [dla Vista]), głośniki w systemie surround lub słuchawki
  • myszka z rolką
  • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym (HDD)
  • Microsoft Windows XP (32 / 64 Bit) z Service Pack 3 / Vista (32 / 64 Bit) z Service Pack 1
  • DirectX 9.0d (będzie dołączony na płycie)
  • Opcjonalnie: modem DSL lub karta sieciowa do gry multiplayer.

Co o nich sądzicie?

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Jednocześnie podkreślają, iż mogą jeszcze ulec zmianie z powodu ciągłych prac nad optymalizacją silnika gry.


To niech się biorą z tym do roboty, jak połatali te wszystkie bugi :'d

Jakoś ujdą, choć małe to one nie są Mam tylko nadzieje, że owe wymagania nie są fikcyjne tak jak w przypadku czwartej części Cywilizacji (czyli na pudełku jedno, w rzeczywistości drugie). O jakość graficzną się nie martwię, bo Sacred stał zawsze pod tym względem na dobrym poziomie.
Odpowiedz
Mnie przeraża jedno - 25GB na HDD - to ciut ponad połowę CAŁEGO mojego dysku...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
najgorsze : wymagania 20 i 25 nie wejdzie mi!!!!!!!!!!!!! ;/
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Sacred 2] Wstępne wymagania systemowe Sacred 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...