[Sacred] [Sacred 2] Sacred 2 - premiera 7 listopada


Jak donosi serwis Eurogamer target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Eurogamer, długo oczekiwana produkcja przez wszystkich miłośników gatunku hack'n'slash oraz kontynuacja szczodrze nagradzanego hitu sprzed 4 lat, gra Sacred 2: Fallen Angel, trafi na półki sklepowe dokładnie 7 listopada. Tym samym wszystkie spekulacje na ten temat zostały klarownie wyjaśnione. Gra zadebiutuje równocześnie na komputerach osobistych, jak i konsolach Xbox 360 oraz PS3. Oznacza to, że żadna ze stron nie zostanie pokrzywdzona późniejszym o kilka miesięcy debiutem.

Mowa tu oczywiście o premierze światowej, a jak zapewne każdy z nas już nie raz się przekonał, rzadko współgra ona z tą polską. Póki co wyłączny dystrybutor gry nad Wisłą – firma Cenega Polska – milczy, jednakże wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już wkrótce poinformuje nas o terminie wydania gry w Polsce. Pozostaje nam więc trzymać kciuki i liczyć, że nie będzie on zanadto odbiegał od tego na całym globie.

Więcej informacji na temat produkcji znajdziecie pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem.

Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Sacred 2] Sacred 2 - premiera 7 listopada - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...