[MUZYKA] Disturbed

Chciałbym wiedzieć, czy ktoś oprócz mnie słucha tutaj Disturbed.
Ja właśnie dziś dostałem ich nową płytę (Indestructible) i jest GENIALNA! Właściwie słucham jej w tym momencie i nie słyszałem jeszcze wszystkich kawałków. xD
Kupiłem Edycję Limitowaną w Digipack na Merlinie i dostałem CD z 12 podstawowymi ścieżkami i jedną bonusową, DVD z dwoma filmami "Making of" oraz plakat i rękopis słów do wszystkich utworów. Dostałem też piękną laminatkę dającą mi status VIPa na Rock Star Lounge, dostęp do wszystkich specjalnych eventów Disturbed aż do czerwca 2009 i kod do specjalnego video, itp. na ich stronie. Albumem jestem po prostu zachwycony.

A czy Wam podoba się Disturbed? (Jeśli ich słyszeliście )

A to piosenka której słucham w tej chwili:
Perfect Insanity


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Wow, ciekawe wydanie, znaczy z tymi wszystkimi bonusami... @.@ Ciekawe czy Zavvi też będą mieli płytę w opcji Limited Edition...

Ale tak, Disturbed słucham, lubię i czekam na ich koncert w UK (koncert właściwy, a nie 40 minutowy, jak podczas Download).

A tak prawdę mówiąc, to chyba idę sprawdzić do muzycznego czy ich mają, za ile i w jakim wydaniu. *Ziuuuuuuuum, i już jej nie ma*
Odpowiedz
Coś mi się obiło o uszy (czytaj: czasami słucham), ale nie jestem ich fanem (chociaż niektóre piosenki mają fajne).
Odpowiedz
A ulubiony utwór?

Ja nie jestem pewien, który jest najlepszy, ale podobają mi się Run, Indestructible, Criminal, Perfect Insanity, Haunted, Liberate, Mistress i może jeszcze Down with the Sickness oraz Stricken... No i Stupify... I Get Psycho... I ogólnie wszystko.

A tak serio, to najlepsze są piosenki z nowego albumu, czyli Run, Indestructible, Criminal, Perfect Insanity i Haunted. Nie mogę się na razie zdecydować, jestem pod wielkim wrażeniem płyty i chwilowo nie myślę logicznie.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Land of confusion, zdecydowanie i nie wiem czemu , dzięki niej spodobał mi się zespół i tak zostało.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia pią, 04 lip 2008 - 19:23 napisał

Coś mi się obiło o uszy (czytaj: czasami słucham), ale nie jestem ich fanem (chociaż niektóre piosenki mają fajne).


Właściwie ja mogę powiedzieć to samo

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia pią, 04 lip 2008 - 19:23 napisał

Land of confusion, zdecydowanie i nie wiem czemu tongue.gif, dzięki niej spodobał mi się zespół i tak zostało.


Właściwie ja mogę powiedzieć to samo
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Disturbed - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...