[W1] Wiedźmin Edycja Rozszerzona - Termin premiery

Cytat

CD Projekt RED pragnie zakomunikować, że data premiery gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona została ustalona. Tym samym poprawione i pozbawione wcześniejszych niedoskonałości wydanie wielokrotnie nagradzanego Wiedźmina zostało zaplanowane na pierwszą połowę września tego roku. Ustalenie daty premiery na wrzesień wiąże się z koniecznością dopieszczenia poszczególnych wersji językowych gry i wydaniem Edycji Rozszerzonej we wszystkich językach jednocześnie. Sama Edycja Rozszerzona będzie ponadto bardzo bogato wydana, zawierając w sobie wiele dodatków nieobecnych w wersji podstawowej.

Ekskluzywne pięciopłytowe wydanie gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona oprócz płyty DVD z grą zawierać będzie również płytę DVD z materiałami filmowymi, DVD z materiałami dodatkowymi (m.in. edytorem przygód oraz oficjalnymi przygodami „Cena neutralności” i „Efekt uboczny”), soundtrack z gry, a także płytę „Wiedźmin- Muzyka inspirowana grą”. Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo.



Huhu. Co wy na to?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia śro, 02 lip 2008 - 14:18 napisał

Huhu. Co wy na to?


Hmm co ja na to? Muszę to mieć!!!
Tylko tak się teraz zastanawiam ... co ja zrobię z tą wersją co mam w tej chwili


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Mam dokładnie ten sam problem. Mogliby zrobić patch do gry poprawiający zwykłą grę do tej wersji rozszerzonej
Odpowiedz
Mogliby, ale znając Polskę i Polaków to po prostu chcą zarobić (nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie uważam że powinni jak najwięcej zarobić żeby tworzyć dalej takie cuda ) a to rozszerzenie to tylko dla picu


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wiedźmin Edycja Rozszerzona - Termin premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...