[Arcania: Gothic 4] Gothic 4 - pierwsze screeny!


W końcu nadeszła ta chwila! Dzisiejszego dnia mamy przyjemność przyjrzeć się pierwszym screenom z nadchodzącej, czwartej odsłony Gothic'a. Trzeba przyznać, że rozmaitością to one nie grzeszą – zdecydowana większość przedstawia krajobrazy leśne, a pozostała cześć oręż jakim przyjdzie nam walczyć z wszelakim paskudztwem. Tym niemniej prezentują się naprawdę niczego sobie i powinny ucieszyć oko nawet najbardziej wybrednego gracza. Rzeczone screenshoty znajdziemy pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem.

Odpowiedz
screeny? wyglądają jak malowidła : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Screeny z G3 też były ładne, a wyszła kiepska gra. Czwórce nie wróżę lepiej.
Odpowiedz
te screeny nic o samym Gothicu nie powiedzą, prezentują się nieźle, ale brakuje na nich np ludzi, a te bronie itp. wyglądają naprawdę sztuczno

Odpowiedz
No To Mnie Twórcy Gothica Zawiedli...ta grafika nie jest prawie lepsza od gothic 3..ma prawie taką samą grafike jak wiedźmin..a powinna mieć raczej lepszą!!Oj zawiedli mnie....
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
Nie tylko grafika się liczy, a po takich mizernych screenach to i tak nic nie wywnioskujesz...
Odpowiedz
A co tu ma grafika do rzeczy? Gra może mieć efekty i bajery jak z Crysisa, ale być totalną chałą. Śmieszne, iż oceniasz w ten sposób ;p

Odpowiedz
grafika to jedna z najwazniejszych rzeczy - w/g mnie..fabuła to druga najważniejsza rzecz..bo np. Gothic 2 sie nie różnił grafiką od Gothic 1 a Gothic 2 miał wciągającą i Ciekawą Fabułe
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
← Nowości

[Arcania: Gothic 4] Gothic 4 - pierwsze screeny! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...