[MUZYKA] Billy Talent

Chciałem założyć temat o tym zespole i porozmawiać na jego temat.

Obiło się Wam kiedyś o uszy "Billy Talent"? ;>

Dla tych co nie wiedzą - jest to kanadyjski zespół grający coraz bardziej powszechnego w ostatnich latach rocka. Mimo już dość dawnej daty żałożenia, jest to zespół świeżo upieczony.

Wydali dopiero dwie swoje oficjalne płyty o bardzo orginalnych i wręcz niepowtarzalnych nazwach:

- w 2003 roku płytę "Billy Talent"

oraz

- przed dwoma laty "Billy Talent ll"

Dlaczego piszę na temat tego zespołu?

Być może dlatego, że słucham go "przez przypadek" Sam nie pamiętam już, gdzie usłyszałem jedną z ich piosenkek, i pomimo faktu, że słuchalem ją pierwszy raz - chwyciła mnie za serce. Zapamiętałem nazwe zespołu, wróciłem do domu i ściągnałem wszystkie ich utwóry - z czego cieszę się do dzisiaj.

Muszę powiedzieć, że grana przez nich muzyka bardzo szybko "wpada w ucho" ;> Najwyraźniej głos wokalisty ma coś w sobie. Można też nieco podzielić ich przykładowe piosenki: mające power'a "This suffering" czy "Red Flag", wesoła "Fallen Leaves", bądź nieco spokojniejsze "Surrender" lub "Nothing To Lose". Każda z nich ma coś w sobie i kazda z nich słucha się przyjemnie.

Chyba więcej nie mam co pisać, posłuchajcie i sami powiedzcie co o tym myślicie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Billy Talent - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...