Ashgan

Ponieważ widzę, że nieco popularne stało się przedstawianie własnej osoby innym w ten właśnie sposób to i ja będę papugował, a co! ;p


Imię: Mariusz
Wiek: 17
Wzrost: 196 cm
Waga: 90kg
Wygląd: Czarne krótkie włosy, ciemne brązowe oczy, bandycka twarz... yyy... co by tu jeszcze.... Zdjęcie jest w profilu ;d
Coś o mnie:

Interesuję się głównie muzyką, sportem i fantastyką. Jak większość lubię spędzać piątkowe wieczory w pubach czy klubach ze znajomymi. Mimo, iż część nowych osób na forum niezbyt mnie pamięta to jestem zmorą GE od całkiem dawna i nawet doczekałem się własnego określenia ogółu moich postaw, którymi nie ma się co chwalić. Jak nie wiecie jak nazwać osobę leniwą z brakiem motywacji do działań wystarczy jak powiecie "cierpi na syndrom Ashgana" ;p Chodzę do II LO w Olkuszu (Gdzie mieszkam. Małe miasteczko mięczy Katowicami, a Krakowem) na profil humanistyczno-medialny. W przyszłości pragnąłbym (marzenia to podstawa ) studiować prawo na uniwersytecie Jagielońskim. W wolnych chwilach uwielbiam być nolifem grając w World of Warcraft oraz czytać książki.

Jakieś pytania?

Odpowiedz
Jakiej muzyki słuchasz?
Jesteś praworęczny czy leworęczny?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

Chodzę do II LO w Olkuszu

Już myślałem że tylko ja jestem z tych okolic.

1. Jakie książki czytasz/czytałeś?
2. Czy grasz w coś poza WoW'em?

Cytat

Interesuję się głównie muzyką, sportem i fantastyką

3. Rozwiń bardziej. Jakiej muzyki słuchasz? Ulubione dziedziny sportu?

Nie mam głowy do zadawania skomplikowanych pytań. Odpowiedzenie na moje nie powinno Ci sprawić żadnych problemów.

Nieco mnie wyprzedzono.
Odpowiedz
Słucham można powiedzieć wszystkiego co dobre, co nie wiąże się z tandetą. Raczej jest to połączenie rocka z rapem i raggae. Ogólnie staram się nie ograniczać muzycznie Na mojej playliście często gości Bob Marley, Skindred, The Game, ACDC, Linkin Park, Dr. Dre czy SOAD oraz wiele wiele innych.

Jestem praworęczny... chociaż od tego ciągłego naciskania klawiszy WASD to ciężko określić ;D

Lube MMORPG, FPSy. Najbardziej te 2 gatunki. Innymi jednakże nie gardzę Ulubione gry? World of Warcraft, Wolfenstein: Enemy Territory i seria Gothic.

Obecnie nie gram nic poza WoW'em (nieco wcześniej grywałem w Enemy Territory) bo jakoś dopadła mnie ta zaraza, która wyszła ze studia Blizzardu.

Książki czytuje róóóżne ;p Bardzo. Raczej staram się wybierać coś autorstwa Grahama Mastertona jako że jest to mój ulubiony pisarz.

Co do sportu to piłka nożna. VIVA LA BARCA <3 ;p Aczkolwiek nie pogardzę jakimś dobrym meczem NBA. Mimo mojego wzrostu to nie jestem typem sportowca i nie uprawiam ani koszykówki, ani siatkówki ani nic co z wysiłkiem fizycznym związane. No może poza pływaniem.

@Ammon

Cytat

Już myślałem że tylko ja jestem z tych okolic. happy.gif


A możesz konkretniej?
Zdawało mi się, iż najbliżej mnie mieszka Nazin i Ven ;d

Odpowiedz
A ten nick? Skąd to? jaka jest jego historia (o ile jest)?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

A możesz konkretniej?
Zdawało mi się, iż najbliżej mnie mieszka Nazin i Ven ;d

Hmm, jak znam życie to nie słyszałeś o Jangrocie. Wioska położonym między Wolbromiem, a Olkuszem, do którego mam z 15 KM jazdy.
Odpowiedz
To ja spytam o to jak widzisz kobiety - tak ogólnie, oraz jak widzisz swą przyszłą żonę (zakładam, że chcesz ją mieć )
Odpowiedz

Cytat

Lubisz wiersze, czytać książki itp?


Już wspominałem ;p Co do wierszy to tylko te które są dość krótkie, a niosą ze sobą duży przekaz.

Cytat

A ten nick? Skąd to? jaka jest jego historia (o ile jest)?


Ponieważ wiem jak bardzo dużo osób nie zwraca uwagi na detale "podkardłem" ten nick z gry Gothic I. W starej kopalni jeden ze strażników miał właśnie tak na imię.

Cytat

Czemu zdecydowałeś się na taki obrazek w profilu?
Jak idzie w szkole?


Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc obrazek w profilu ;p Chyba że chodzi Ci o moje zdjęcie.
W szkole dobrze poza matematyką która jest moją zmorą... Nienawidze tego przedmiotu ;]

Cytat

To ja spytam o to jak widzisz kobiety - tak ogólnie, oraz jak widzisz swą przyszłą żonę (zakładam, że chcesz ją mieć smile.gif)


Jestem bardzo wybredny (pod względem charakteru). Ciężko jest mi wyjaśnić jak to się dzieje, ale po 1 dniu znajomości jestem w stanie ocenić czy ów kobieta pasuje do mnie czy nie i jakoś nigdy nie zawiodło mnie to. A jaka powinna być? Myślę, że większość mężczyzn ma podobne spojrzenie na to Powinna być miła, kochająca, wierna, spokojna (nienawidze "szalonych" kobiet), radosna. Nie przepadam za smutasami czy osobami o wiecznie kamiennym wyrazie twarzy.

Co do wyglądu (czyli ta część pod względem której myślenie zarzuca się nam facetom) to nie posiadam wypracowanego "ideału"


Cytat

Hmm, jak znam życie to nie słyszałeś o Jangrocie. biggrin.gif Wioska położonym między Wolbromiem, a Olkuszem, do którego mam z 15 KM jazdy. wink.gif


Pewnie że słyszałem. Moi znajomi ze szkoły często jeżdżą tam na różne imprezy ;d

Odpowiedz
Grałeś/grasz/słyszałeś w/o Plemiona/Plemionach? Ja strasznie nie lubię tej gry Mam nadzieję, że nie dotknąłeś jej, nawet kijem.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Liczyłem na pytania typu tych które zadaje Miveda, wymagające ode mnie większego ruszenia głową i większych możliwości rozpisania się

Spam w cale nie jest taki fajny. Bo z tymi plemionami to była już przesada ;p
Więcej kreatywności w zadawaniu pytań :]


@Luy

To było coś z Warhammera jeżeli się nie mylę ;] Nie pamiętam w tej chwili dobrze trafiłem na niego przypadkowo.

Odpowiedz
Ciągle masz tą maszynkę co kiedyś pokazywałeś na zdjęciu z Olem?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie do końca Med Wiesz młodsza siostra dorwała się do tego biedaczka i teraz jeździ na nim non stop. Jedyne co mi pozostaje to czekać cierpliwie do grudnia aż zacznę prawko zdawać. A później to już nie będę narzekał, iż nie mogę odwiedzić kogoś z forum ;]

*Zerka na Vena* xD

Odpowiedz
Będziesz mnie woził do Nazina xd

Takie pytanie.

Jak długa zamierzasz zabawić?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Do końca :] Czasy się zmieniają, bycie człowiekiem o wielu twarzach, skrajnie leniwym, nie wywiązującym się z obowiązków newsmana i redaktora przestało być fajne... Szkoda, iż tak późno to zrozumiałem. No ale lepiej późno niż w cale, prawda?

Jeżeli będę widział oznaki powrotu do dawnych zachowań to skasuje WoW'a ;p
(Cholera, a miałem dzisiaj wbić 61 lvl! xD)

Odpowiedz

Cytat

Jeżeli będę widział oznaki powrotu do dawnych zachowań to skasuje WoW'a ;p


Jakie to oznaki?

Opisz swój charakter.

Co sądzisz o polskich autorach fantastyki? Jeżeli jakiś wyjątkowo przypadł Ci do gustu, to dlaczego?

Niewymagające większych nakładów finansowych miejsce w którym chciałbyś odpocząc? Las, góry, morze?

Co pociąga Cię w kobietach od strony charakteru? ("Pociąga", czyli zwraca uwagę, kusi- to tak na wypadek możliwego zarzutu, że nie przeczytałam powyższych wypowiedzi. Przeczytałam. )

Słowo, którego nadużywasz?

Film, który najbardziej zapadł Ci w pamięc? Dlaczego właśnie on?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
No... I to sie nazywa pytanie ;D Tylko teraz pisanie to będzie jakieś 2 godziny w plecy xD

Cytat

Jakie to oznaki?


Więc zacznę może od początku. GE to moje pierwsze forum na którym się zarejestrowałem. Początki nie były za kolorowe. Ale czego się spodziewać po 14 latku który pierwszy raz widzi internet na oczy i nawet nie wie co to "spam". Z czasem zacząłem się poprawiać i stawać się coraz bardziej normalny. Okazało sie jednak że moje lenistwo, uzależnienie od WoW'a i brak motywacji były silniejsze niż chęć zrobienia czegoś dla serwisu i posiadania satysfakcji z własnej pracy. Będąc na forum od 9.VI.2005 do teraz można w sumie podliczyć 8 miesięcy przerwy w pojawianiu się na forum gdy właśnie te moje złe cechy brały górę. Teraz staram się poprawić na ile mogę, zobaczymy jak mi to wyjdzie.

A teraz oznaki: Najprostszą do wykrycia oznaką w moim wypadku jest sam fakt, iż w szkole momentami myślę co będzie jak przyjdę do domu i odpale sobie WoW. Na szczęście udało mi sie wyleczyć z tego. Mogą inni się śmiać, ale gry komputerowe, a przynajmniej ten wytwór Blizzarda jest w stanie cholernie uzależnić nawet osobę która stroni od przesadzania z czasem spędzanym przed PC.

Cytat

Opisz swój charakter.


Jestem czułym i wrażliwym mężczyzną, który nie boi się przyznać, że zdarzyło mu się popłakać przy wzruszających scenach w filmach czy też przy tragicznym wydażeniu dotykającym jego osoby chociaż w sposób pośredni. Na ogół udaje mi się moją postawą i tym jak otwieram się na innych, jak okazuje uczucia zaimponować kobietom jednak nie jest to plus. Ponieważ gdy dowiadują się ile mam lat to stwierdzają, iż zapewne jestem zakłamany i staram się je omamić. Różnie to bywa. Moją największą wadą którą dostrzegam i której zmienić nie udaje mi się jest wybuchowość. Gdy mam zły nastrój, chcę odizolować się od innych aby w samotności przemyśleć wszystko, proszę o to dwa razy, a ktoś nie posłucha to zdarza mi się nakrzyczeć na tą osobę. Najgorszym przypadkiem było wyrwanie drzwi z zawiasów

Cytat

Co sądzisz o polskich autorach fantastyki? Jeżeli jakiś wyjątkowo przypadł Ci do gustu, to dlaczego?


O polskich za dużo powiedzieć nie mogę. Ojciec nakłonił mnie do przeczytaniu kilku książek Lema jednak sf nie jest dla mnie. Teraz zabieram się za podręcznik fantasy Sapkowskiego "Rękopis znaleziony w Smoczej Jaskini" aby zgłębić nieco moją wiedzę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cytat

Niewymagające większych nakładów finansowych miejsce w którym chciałbyś odpocząc? Las, góry, morze?


Tu skąd pochodzę jest naprawdę pięknie Mam na myśli okoliczne miejscowości również. Jednak gdybym miał wybierać to miejscem w którym chciałbym odpocząć byłby Ojców. Górzysta rzeźba terenu pokryta lasami. Miałem okazję wraz ze znajomymi spędzić tam tydzień w małym drewnianym pensjonacie, zimą. Naprawdę coś wspaniałego. Tym bardziej że nie mieliśmy dostępu do radia i telewizji, zasięgu w telefonach również brak. Naprawdę polecam każdemu bo można odciąć się całkowicie od szarej rzeczywistości i oddać wypoczynkowi.

Cytat

Co pociąga Cię w kobietach od strony charakteru?


Delikatność, czułość oraz to, że nie są "proste do zdobycia". Wiadomo że w dzisiejszych czasach na różne kobiety trafiamy.... totalne skrajności momentami. Dlatego większą pokusą dla mnie jest fakt, iż będę musiał się namęczyć żeby móc w przyszłości cieszyć się z wysiłku włożonego.

Cytat

Słowo, którego nadużywasz?


Zdecydowanie jest to słowo fuck Niby przekleństwo, ale jako, że nie po polsku łagodniej brzmi ;d

Cytat

Film, który najbardziej zapadł Ci w pamięc? Dlaczego właśnie on?


"Droga wewnętrzna" reż. Dorota Lamparska - Jest to film 30 minutowy wyprodukowany przez Mistrzowską Szkołę Andrzeja Wajdy.

Nie jest on naszpikowany tandetą i efektami specjalnymi, nie posiada genialnej fabuły. Ponieważ kocham kino. Jestem maniakiem kina, ale tego dobrego. Tego które ma na celu pokazać nam coś więcej niż jakieś "Gwiezdne Wojny" czy "Mgła".

W "Drodze wewnętrznej" został zawarty bardzo znaczący przekaz który bardzo trafił do mnie, po czym stał się moją ulubioną produkcją. Nie da się opisać dlaczego, co w nim było takiego. To trzeba zobaczyć. I polecam każdemu. Jednak morałem całego filmu było zdanie "Bo widzi pan. Życie to jest jak pustynia. Labirynt doskonały"

Krótkie info:

DROGA WEWNĘTRZNA

The Inner Road

35’; 2006
fabuła

reż. Dorota Lamparska

Scenariusz: Dorota Lamparska
Zdjęcia: Damian Pietrasik
Kostiumy: Natalia Czeczott, Hanna Ćwikło
Montaż: Jarosław Barzan
Dekoracje: Zuzanna Sadowa
Dźwięk: Piotr Bielawski
Obsada: Adam Woronowicz, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska, Borys Szyc, Edward Sosna oraz Magdalena Cielecka, Krzysztof Stroiński, Robert Wabich, Krzysztof Skarbiński, Kajetan Lewandowski
Produkcja: Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, SFP, PISF, TVP Kultura

Rafał ma 30 lat. Mieszka sam w mieszkaniu w dużym mieście, jest doceniany w pracy. Pewnego dnia dzieje się coś dziwnego. Mężczyzna budzi się i wykonuje zwykłe czynności: mycie, kawa, papieros. Spieszy się do pracy, w której jest pilnie potrzebny. Nagle zatrzymuje się przed drzwiami oddzielającymi go od świata zewnętrznego i nie jest w stanie pójść dalej. Zaniepokojeni sąsiedzi, dziewczyna, koledzy a w końcu nawet lekarze próbują przekonać go do wyjścia…

Film został wyprodukowany w ramach Projektu “30 minut” – prowadzonego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVP Kultura i Polski Instytut Sztuki Filmowej.

FESTIWALE:
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Gdynia 2007
Krakowski Festiwal Filmowy, Kraków 2006

Odpowiedz
← Użytkownicy

Ashgan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...