[Torment] Pocisk Cierpliwości

Na "fansajtach" można doczytać się o istnieniu czaru o nazwie Pocisk Cierpliwości.
Czy ktoś wie, gdzie takowy można znaleźć?
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam (bo w Tormenta grałem dawno temu ), to dostaniesz w nagrodę za poznanie któregoś z ostatnich kręgów Drogi Zerthimona (siódmego chyba).
Odpowiedz
dobrze pamiętasz, swoją drogą jak ma się do niego sporo "cierpliwości" i często sie go używa to później dochodzi do formy dzięki której (jak dla mnie) jest to jeden z najlepszych czarów ofensywnych działających na pojedynczą jednostkę. Także polecam
Odpowiedz
Apropos kręgu Zerthimona, chciałbym zapytać co można zrobić kiedy podczas gry prowadzę dialog z Dakkonem, "fabularnie" przekazuje mi kręgi itd. a ja nie mam ich w ekwipunku?
Zdarzało mi się też tak z księgą czarów którą powinienem teoretycznie dostać.
Można coś na to poradzić?

(Przepraszam, że wyskoczyłem z innym problemem w tym temacie, ale chyba bazowy problem został rozwiązany..)

Odpowiedz
nie spotkałem się nigdy z takim problemem, a jeśli dobrze pamiętam to akurat księgi czarów nie ma się w ekwipunku od tak, po prostu masz oprócz ekwipunku osobną zakładkę "księga czarów" i po tym jak ją otrzymałeś to znaczy, że możesz już z niej korzystać i poznawać nowe czary. A co do tych kręgów Zerthimona to nie mam pojęcia bo wiem że powinieneś mieć takie ząbkowane koła które należy przeczytać, zaznajomić się z treścią i wtedy poprawnie odpowiadać na pytania Dakkona, żeby zgodził się uczyć cię dalej.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Pocisk Cierpliwości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...