Pyjak

Tak więc jestem Paweł wiek w profilu więc nie ma sensu podawać. Obecnie kończę 3 klasę technikum elektrycznego w Kielcach. Został mi tylko rok do matury a ja nawet nie wiem co wybrać ale to mało ważne. Lubię komputer i sport, jednak ostatnimi czasy trochę podupadłem na zdrowiu i głównie siedzę przed kompem.


Odpowiedz
Przyznaj się!! Bo będziesz torturowany!! Jeszcze nikt nie wytrzymał tortury gilgotania!! Nosisz damską bieliznę?!

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
No to torturujcie mnie ile chcecie ;p
Co do bielizny nie noszę na sobie ;p Ale czasami znajdę w swoim pokoju ;]


Odpowiedz
Czemu masz taki nick a nie inny?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Heh pytasz o historię tego nicka czy raczej czemu akurat ten ;]


Odpowiedz
I to, i to
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Heh w podstawówce mnie tak "ochrzcił" kolega, na początku mnie wkurzał mówiąc tak. Miałem spokój 2-3 lata potem nie wiem czemu sam zacząłem go używać, okazało się że na całym świecie jest tylko jeden PYJAK ;p A sam polubiłem ten nick w miarę dojrzewania ;]


Odpowiedz
Czy:
- Nosisz rushoffe skarpetki?
- Lubisz gumowe Qr'Chucki?
- Lubisz lizaki?
- A latające prosiaczki ZOMBI?
- Wpiszesz mi się?
- Inne?
- Jeszcze inne?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Haha na wszystkie ci powiem nie ;p


Odpowiedz
Wymień Twoje ulubione gry.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ogólnie Rpg:
Seria Gothic [oprócz 3 bo nie grałem niestety]
Seria TES [3 i 4]
Dungeon Siege 2
Frater xD
a no tak Wiedźmin

FPS
Tactical-OPS
Operation Flashpoint xD
Unreal Tournament
Max Payne
dużo tego jeszcze

Strategi
C&C:G + HZ
no i kilka których nie pamiętam


Odpowiedz
No to jakich gier nie lubisz? Które Cię denerwują (wymień tytuły)?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Napisałeś "lubię komputer", czyli mam rozumieć to w jaki sposób?
1. Myjesz go codziennie, śpiewasz mu przed wyłączeniem a budząc się wpierw lecisz do niego sprawdzić, czy jest mu dobrze
2. Lubisz go, więc zerkasz na niego zalotnie z nadzieją, że zastąpi ci resztę świata i stanie się Twoim jedynym przyjacielem
3. Lubisz posiedzieć, ale nie jest to całe Twoje życie.

Któraś z opcji czy jeszcze inna ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Innos: Jakich nie lubię... Ogólnie w każdą grę mogę zagrać. Nie wiem czy mam jakąś znienawidzoną grę ;p

Cou: Wybieram opcję 4: Narzędzie pracy i rozrywki, a lubię ogólnie pracę na komputerze jeśli mam to dokładniej ująć ;p


Odpowiedz
← Użytkownicy

Pyjak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...