Worms - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
i worms mają plus - mozemy w nich zrobic forumowe mistrzostwa
Aventya,
Posiadam tylko 3d ale i tak jest fajnie
Qurnik,
teraz będą worms forts , juz sie na to ciesze , ale i tak będę miło wspominać armageddona - przeciez nie będę grał w niego do śmierci
Lord_Patos,
Mnie się wormsy jeszcze podobają ze względu na wybór mnóstwa jezyków. Fajnie jak się robal po niemiecku zaczyna drzeć.
3d też lubię ale na początku wydawało się trudne.
Qurnik,
a ja wolałem multi w 3D jak grałem
VL,
Grałem krótko w W:World Party. I to starczyło aby lubieć robaki, z przyjemnością w nie gram, szczególnie przez LAN'a świetnie się gra
Deus,
Wormsy są świetne, mi najbardziej pdobają się te w 2D, 3D są troche zrąbane i to już nie ma takiego klimatu, tak więc Worms World Party rządzi!

P.S. Najlepiej gra się z przyjaciółmi 2v2 [choć wczoraj doznałem zaskoczniea, kumpela powiedziała Nam (mi i kuzynowi, jak graliśmy w Wormsy) "że to gierka dla dzieci!" - To nieprawda!, mama ja chcem sobie pograć jeszcze w Wormsy, mamusiu potem pójde na dobranocke...]
Qurnik,
lubie armageddona i 3D , mozna sie odprenzyc w iscie robaczywym towarzystwie
Adi_PL,
Ja sie często bawie w 3D i sobie buduje domki wyrabiając dziury w skałach
Finkregh,
Nom, dokładnie - mi się najbardzije podobały Wormsy w 2d, 3d też spoko ale ujęli nam nieco tej zabawy
Lord_Patos,
Mi się zdecydowanie bardziej podobają World Party Armagedon i 2.
Tam jest teki fajny klimacik , humorystyczny i teksty lecą znakomite : Kapitan Ameryka tańczy z rybami albo Saddam poszedł na ryby heheh.
3d to już coś innego ,też fajne ale mniej śmieszne i troche trudniejsze
Pavel,
Ja też grałem w zwykłe i w 3D, ale obydwie podobają mi sie tak samo.
Moiraine,
ja najbardziej pamietam powiedzonka robaczków typu: "do zobaczenia" albo "żegnajcie"
Adi_PL,
Worms 3D najlepsze ze wszystkich Wormsów
Mroczny Paladyn,
Hmm grałem tylko w carmagedon i 3d ale mi się wydaję że 3d lepszę
Lord_Patos,
Co myślicie o tej gierce ??? Większość zna ją napewno , humorystyczna na rozluźnienie , małe wymagania , duża frajda.
Która część Wam się najbardziej podobała ?? Co lepsze pierwsze cześci czy 3d ??
Wczytywanie...