Postal 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Również miałem ten numer GameStar'a, myślałem że padnę jak przeczytałem ten tekst

A co do Postala 2, gierka z lekka chora, niby to tylko gra ale jednak sikanie na kogoś to rzecz trochę nie na miejscu Gierka dobra jak ktoś ma zły dzień, można się wyżyć na biednych ludziach
Theoden,
Muszę tu zacytować tekst z byłego miesięcznika GameStar: "Postal 2 - Postał dwa. Symulator stania w kolejce. Polecamy wielbicielom Poczty Polskiej" .
Hyrol,
Ciekawe w tej grze są chyba tylko teksty bohatera i NABIJANIE kota na obrzyn... Leżałem ze śmiechu jak to zobaczyłem!!!
Gabriel,
Gra jak gra ale genialna ona nie jest, nie wiem z 30 minut pograłem? I miałem jej może nie dosyć ale była nudna dość...
Raphagorn,
Za 4 lata będę mógł grać w Gothica 3, bo on jest od 16 lat A Postal i tak jest fajny i cokolwiek o tym, Tokar, sądzisz, ja i tak będę w niego grał bo on rulez.
HAHAHAHAHAHAHA!!!
Tokar,
Po prostu Ekhtelion mi się w głowie nie mieści, żeby tak kaszaniastą grę jak Postal 2 wielbić Toż to ewenement na skalę światową, nawet jak ktoś chce się wybić i pochwalić, że jest taki super mrrrroczny i mu nie podskakiwać :~)

No, ale człowiek codziennie poznaje nowe rzeczy, to w sumie nie mam co się dziwić :')

Raphagorn istnieje dosyć duża szansa, że za 4 lata zmądrzejesz i zaczniesz grać coś z większą inwencją i grywalnością Oby...
Raphagorn,
Nie, bez przesady, przy filetowaniu kurczaka to jeszcze nie mdleję...
Ekhtelion,
Easy Tokar Takie czasy. Każdy się musi jakoś wybić... Ten ćpa, ten udaje niespełnionego artystę, ten się tnie bo go świat nie rozumie, ten się upija na wyścigi by przyszpanować, a ten udaje psychopatę mimo, że omdlewa przy filetowaniu kurczaka .
Raphagorn,
Oczywiście to, co robię w Postalu, ma się nijak do tego, co robię w prawdziwym świecie. Aż tak źle ze mną nie jest.
Tokar,
No to Ci współczuję gustu
Raphagorn,
Tokar, wybieram odpowiedź nr. 2
Tokar,
Ojej... w bardziej bzdurną grę to ja nigdy nie grałem. Grywalności w niej nie uświadczysz (no chyba, że kogoś podnieca sikanie na grób ojca, bądź wsadzanie w tyłek kota shotguna), fabuły także, a opraw graficzna i dźwiękowa cholernie słaba. Pomijam już rozmaite bugi, bo w budżetowych grach to standard. Jak ktoś chcę się wyżyć to radzę sobie odpalić dobrego, starego Q2/Q3.

Podsumowując. Marny klon pierwszej części, która też nie była niczym wielkim.


Więc Raphagorn albo :
1. Nic poza Gothiciem Ty nie grałeś.
2. Jesteś gościem z kompletnie powalonym gustem i podnieca cię nadmierne odcinanie głów i sikanie na kogo popadnie (bez obrazy).
3. Miałeś fatalny dzień i sobie strzeliłeś takiego posta.
4. Figlarz z ciebie, a ja nie zrozumiałem ironii :~)

...bo innego wytłumaczenia, na to, że uważasz tę grę nr.2 świata nie widzę :'/
Raphagorn,
Jak dla mnie, gra jest drugą najlepszą grą świata (a właściwie szóstą, bo są przed nią: Gothic, Gothic 2, Gothic 2: Noc Kruka, Gothic 3 i Diccuric ). Nie ma fabuły? A wy, wychodząc rano z domu, idziecie na wojnę z UFO (ew. z nazistowskimi Niemcami) czy też idziecie do sklepu po mleko? Fabuła tej gry to właściwie to samo co w Simsach: normalne życie
A Apocalipse Weekend jest jeszcze lepszy - maczeta, kosa, młot, zombiaki, obóz Arabów (tzw. Bin Ladenów) - to jest coś!...
Chociaż z tym, że ta gra jest chora, zgadzam się w 102%.
Qurnik,
będę oponował Rafi - nie jest chora , trochę czasem przesadza się w niej , ale naprawdę warto , ale tylko i tylko wtedy jak się nie ma nic nowszefgo . bo ta gra jest serio spoko
rafi,
Ja krótko się wypowiem ,uważąm że jest chora.
VL,
W P1 nie grałem, ale wiem że zaszokował świat swoją krwistością, co też uczynił P2 A nawet porawił to bo widzimy wszystko w FPP co daje reazlistyczniejzsy wyglą na rzeźnie. Pozatym jedna wadą jest cholernie długi wczytywanie się lokacji, nie są wielkie a wczytuja sie i wczytują...
Qurnik,
i to jest prawdziwy sikłel - lepszy od jedynki
VL,
Dokładnie, nie mówię że P2 wymiata, super itp. ja sie zdrowo nasmiałem prz tej grze, rzygi po obsikaniu gostka, czy inne bajery (bazooka samonaprawadzajka ruuulez) nawet całkiem spoko, także pies który aportuje łowy hehe gra nie najgorsdza i tyle B)
Deus,

Użytkownik Lord_Patos dnia Jul 30 2004, 02:55 PM napisał

Deus dla mnie jest to bezsensowne mordowanie ludzi....raz można zobaczyć pozniej tylko krew...krew......i dalej to samo......mordowanie........... i tak ja napisałeś ta nowa gra Rockstar North pewnie jest taka sama bo w recenzjach z gazet  niektórzy piszą że niech RockS North lepiej się zabierze za robienie dlaszych części GTA niż wypuszczania bezsensownych krwawych gierek.
Grałem raz w P2 i napewno tego drugi raz nie zrobię.

Każdy lubi inną rozrywkę, ja lubie Postala 2, ale z umiarem
Adi_PL,
Ten P2 troche obrzydliwy. Są niby jakies cele np. kupic mleko... ale i tak jest dupne
Wczytywanie...