[Gothic 3: Zmierzch Bogów] Dodatek do Gothica 3 zapowiedziany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,
Z tym przejściem Gothic z PB do Spellbound to na pewno prawda jest, oni robią Gothica 3: Forsaken Gods, oni robią Gothic 4: Arcania. A robią dlatego, że Piranie chciały zakończyć Gothica na trylogii, a Jowood chce kasy, przez co pożarli się między sobą i jest tak jak jest. No ale chciwość Jowood może wyjść na dobre, będzie dodatek i czwóreczka, a Piranie robią też jakiegoś tajemniczego RPG... (linków nie podaję, bo czytałem o tym na różnych stronach, wielu różnych i teraz nie chce mi się szukać ... )
Kiyuku,
Ludziska - Dabu, Saphira uspokójcie się do jasnej ciasnej... albo i ja wkroczę do kłótni

No więc:

Cytat

Jednak nie rozumiem jednego - jak można pozbawić firmę ich WŁASNEGO pomysłu który kształtowali i doskonalili przez 12LAT

Taka różnica że te dwanaście lat pracy zmarnowali w 5 sekund - wypuścili G3

Cytat

Krytykować może każdy bo to jest przecież najłatwiejsze.


Krytykować łatwo - ale krytykować z sensem to już sztuka. A ty nie opanowałaś tej sztuki.

Cytat

Już samymi swoimi postami dowodzisz że nie tylko chcesz się dowiedzieć kto tak NAPRAWDĘ zajmuje się pracami nad dodatkiem do Gothic 3, w głównej mieże chcesz przekonać wszystkich na forum że to właśnie TY MASZ RACJE - nie zależnie od tego czy to prawda czy fałsz.


Ależ Dabu nie musi nam nic udowadniać. Wszyscy wiedzą że ma rację. Ten fragment bardziej dotyczy ciebie.


Huh powiadziałem


Aaa... zapomniałbym - kliknięcie "Kliknij by sprawdzić pisownie" nie boli Saphira
Saphira,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia czw, 14 sie 2008 - 22:41 napisał

A cóż ja mam tu dowodzić, skoro zarzucam linkiem ze słowami twórcy? xD

Wczas. Jak dla mnie, koniec Gothica bym z chwilą premiery G3. xD

DOWODZISZ !!! Bo nie musiałabym odpisywać na twój kolejny post.
Ale poza tym martwi mnie jedno - Jak można być tak pustym ???
Dopatrywać się w grze tylko tego co złe...a co z tym drugim ???
Czemu nie docenisz nakładu pracy jaki Piranha Bytes włożyła w swój projekt ???
Krytykować może każdy bo to jest przecież najłatwiejsze.

Ale jeżeli wszyscy krytykują to ja nie będę gorsza i powiem że mam jej za złe to że nie wprowadzili w życie wszystkich swoich projektów do tej gry.
Wtedy nie traciłabym czasu na uświadamianiu ludziom co jest NAJWAŻNIEJSZE.

PS.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia czw, 14 sie 2008 - 22:41 napisał

koniec Gothica bym z chwilą premiery G3. xD

Radziłabym bardziej "przysiąść" nad pisaniem następnych postów
Dabu,

Cytat

Już samymi swoimi postami dowodzisz że nie tylko chcesz się dowiedzieć kto tak NAPRAWDĘ zajmuje się pracami nad dodatkiem do Gothic 3, w głównej mieże chcesz przekonać wszystkich na forum że to właśnie TY MASZ RACJE - nie zależnie od tego czy to prawda czy fałsz.

A cóż ja mam tu dowodzić, skoro zarzucam linkiem ze słowami twórcy? xD

Cytat

to będzie koniec PRAWDZIWEGO GOTHICA

Wczas. Jak dla mnie, koniec Gothica bym z chwilą premiery G3. xD
Saphira,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia czw, 14 sie 2008 - 21:18 napisał

W takim razie proszę:
http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=799

To autentyczny wywiad z twórcami, zwisa mi co piszą ludzie na Wikipedii. Przekonywać się kto ma rację nie zamierzam, ponieważ jest to potwierdzona informacja i zwyczajnie bredzisz.


Już samymi swoimi postami dowodzisz że nie tylko chcesz się dowiedzieć kto tak NAPRAWDĘ zajmuje się pracami nad dodatkiem do Gothic 3, w głównej mieże chcesz przekonać wszystkich na forum że to właśnie TY MASZ RACJE - nie zależnie od tego czy to prawda czy fałsz.
Jednak nie rozumiem jednego - jak można pozbawić firmę ich WŁASNEGO pomysłu który kształtowali i doskonalili przez 12LAT
Jeżeli naprawdę okaże się że ta "Oficjalna Informacja" jest prawdziwa to.....to będzie koniec PRAWDZIWEGO GOTHICA
Ammon,

Cytat

Ammon się trochę pomylił - Dabu dał cytat(przetłumaczony) z wywiadu z przedstawicielem Spellbound - post 36

Racja, mój błąd. Dabu mnie wyprzedził i wstawił teraz linka. A wikipedia niech zaktualizuje sobie dane, bo wciskając ludziom kit nie wyrobią sobie dobrego zdania.
Dabu,
W takim razie proszę:
http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=799

To autentyczny wywiad z twórcami, zwisa mi co piszą ludzie na Wikipedii. Przekonywać się kto ma rację nie zamierzam, ponieważ jest to potwierdzona informacja i zwyczajnie bredzisz.
Kiyuku,
Ammon się trochę pomylił - Dabu dał cytat(przetłumaczony) z wywiadu z przedstawicielem Spellbound - post 36
Saphira,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia czw, 14 sie 2008 - 10:21 napisał

W co bardziej ufasz: w Wikipedię, czy stronę oficjalnego wydawcy?


W WIKIPEDIE !!!!!

[Dodano po 2 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia czw, 14 sie 2008 - 11:23 napisał

Śmieszą mnie takie "dowody". Dabu zamieścił linka z wywiadem z przedstawicielem Spellbound, który WYRAŹNIE powiedział, że pracują nad dodatkiem.


To zobaczymy w listopadzie kto miał racje

[Dodano po 21 minutach]

Przeszukałam cały temat i jakoś nie widziałam linku Dabu
Ammon,
Śmieszą mnie takie "dowody". Dabu zamieścił linka z wywiadem z przedstawicielem Spellbound, który WYRAŹNIE powiedział, że pracują nad dodatkiem.
Dabu,
W co bardziej ufasz: w Wikipedię, czy stronę oficjalnego wydawcy?
Saphira,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia śro, 13 sie 2008 - 21:58 napisał

Podano tu dwa linki potwierdzające to, wystarczy na nie kliknąć.


Możliwe,że to prawda ale nie wykluczone że PB będzie wmieszana z Gothic 3 Forsaken Gods.
Nie nawidze Jowood

[Dodano po 2 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia śro, 13 sie 2008 - 22:58 napisał

Podano tu dwa linki potwierdzające to, wystarczy na nie kliknąć.


A ja mam dowód, że to Piranha Bytes przygotowywuje dodatek do Gothic 3
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piranha_Bytes...w_przygotowaniu
Redhorn Steelaxe,
Podano tu dwa linki potwierdzające to, wystarczy na nie kliknąć.
Saphira,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia śro, 13 sie 2008 - 10:06 napisał

Dodatek również robi Spellbound.


Jeżeli to prawda to daj dowód
Redhorn Steelaxe,
Jest 10 lat po wydarzeniach z G3 bezi jest złym tyranem. Informacje potwierdził SB. Parę postów wyżej masz link który zapodałem, przejrzyj, jest tam wszystko.
DekardKein,
A co do fabuły Gothic 4 to faktycznie.... Podobno ma się dziać przed utworzeniem Bariery i już nie będziemy sterowali Bezimiennym
Redhorn Steelaxe,
No to mój błąd ;]
Tak czy inaczej wszystko wskazuje na to że bezimiennym ostatni raz zagramy pod koniec tego roku.
Dabu,
Dodatek również robi Spellbound.
Redhorn Steelaxe,
Spoko, dodatek wyjdzie to się wszyscy dowiemy od kogoś znajomego kto kupi, jak zawsze hehe, a i na forum ktoś pewnie się wrażeniami podzieli. Co do tego że G4 to nie gothic bo bez piranii. Słuchaj g4 to nie gothic, nowy świat, nowy bohater, prawdopodobnie nowi bogowie. To tylko gra z tytułem gothic'a, przynajmniej jak dla mnie. Piranie zrobią dodatek i tak oto kończy się era bezimiennego bohatera i czekania na kontynuacje. Zwłaszcza że w 4 podobno można wybebeszyć beziego, że tak obrazowo ujmę.
Dabu,
Cytat z World of Gothic (dzięki, Ammon!):

Cytat

WoG: Przede wszystkim – kto pracuje nad dodatkiem?

SB: Jak pewnie wszyscy już wiedzą JoWooD wraz ze Spellbound pracują nad Gothic 4 i wspólnie z dalszym deweloperem nad dodatkiem do Gothic 3. JoWooD skupił się podczas planowania i produkcji nad wszystkimi wcześniejszymi częściami sagi, by gracz ponownie mógł poczuć atmosferę Gothic.


Cytat

Twórcy Gothic 3 powiedzieli, że gra będzie bardzo fajna i w ogóle ale niestety stworzyli ją z błędami

Błędy to jeszcze pół biedy. ; > Obiecanki o wielowątkowej, zaskakującej fabule, rozbudowanych dialogach i klimacie Gothica to bajka nie z tej ziemi. x/ Nie sprawdziło się nic, czego wszyscy oczekiwali.
Wczytywanie...