Gry wojenne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

sequndos,
witam

może gra nie opowiada stricte o czasach II wojny światowej ale o alternatywnej przyszłości lata 60 dokładnie. chodzi mi o Wolfensteinie New Order. uwielbiam wszystkie części za klimat
Gość_Gość*,
Witam,
Dla wszystkich fanów gier w klimacie wojennym polecam Combat Mission Afghanistan.
Gra koncentruje się na maksymalnym realizmie pola walki.
Elementy takie jak broń, pojazdy, wpływ terenu, morale jednostek itp. zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością

Pełna Polska wersja dostępna na afan.pl :
http://www.afan.pl/Pr...fganistan.html

Brawo Playshop.pl
AdamPlay,
Hej,

Podbijam temat, bo warto

Ja polecam Combat Mission Afganistan.

Wymagająca gra wojenna/strategiczna.

Jeżeli szukasz gry, w której będzie trzeba ruszyć szarymi komórkami i poczuć się jak na polu walki, to jest to gra dla Ciebie

Pozdro
xidex21,
Moimi zdecydowanymi faworytami jest MoH oraz CoD :-)


---
gry wojenne
Diego158,
Call of Duty 2 pobija wszystko:) No teraz tez Call of Duty 4.. Są wyśmienite na multiplayer.. Na singlu tez niezłe.
Gartris Grots,
Elite Sniper miażdży super klimacik
Sijansur,
Lubie strzelanki wojenne (MoH, CoD, Battlefield, Wolfenstein), ale co najbardziej uwielbiam to strategię typu Panzer General, Battles in Normandy itp. (bardzo skomplikowana wersja Panzera również oparta na heksach). Blitzkriega również polecam
FurryThales,
Tylko seria Call of Duty MoH też jest fajny ale nie wciągnął mnie tak bardzo jak CoD
Finkregh,
A dla mnie cały Wolf to seria po...rąbanych gierek FPS. W ogóle większość FPS'ów jest do...kitu... <_<
Qurnik,
nic , ale Frank mowi co mysli a co do Wolfa 3D świetny , w ogóle o nim zapomniałem
VL,
Jeszcze mozna tu zaliczyć starą grę Wolfeinstein 3D, która przecierz też jest w temacie 2 WŚ


---------------------------------------------------------------
Frank->Co ma FryCry do Wojennych FPP'ków? :blink:
rafi,
Dla mnie najpiękniejsza gra fojena pt:call of duty.
Finkregh,
Dokładnie - FarCry rządzi!
Najlepszy FPS w jaki grałem Najlepsze AI wrogów
Qurnik,
CoD , z czego nie lubie fpsów w czasie IIWŚ , chyba ze pod to podchodzie et wole fpsy typu far crya
VL,
MoH spoko, A CoD to już rządzi. Super klima, świetne odwzrorowanie WW 2 no i mamy 3 narodowości, brakuje jeszcze Niemców, podczas odwrotu do Berlina
Deus,
Call of Duty bezapelacyjnie u mnie rządzi, i nic tego nie podważy [przynajmniej narazie] Medal of Honor jakoś takoś mnie nie wciągnął, sam nie wiem czamu...
Pavel,
Moja to Battlefield 1942.
Lord Andre,
Call of Duty rządzi
Adi_PL,
Battlefield 1942 i Battlefield Vietnam...może jeszcze medal..
Gość_Gamec*,
Jakie lubicie Fpsy (First Person Shootery) osadzone w klimacie drugiej wojny światowej?? Moimi ulubionymi są Call of Duty, Medal of Honor i Battlefield 1942. Niekoniecznie w takiej kolejności.
Wczytywanie...