TAXI - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dany dnia nie, 13 kwi 2008 - 11:43 napisał

W zamian, masz mu dać to, co wypadnie po rozbiciu kuźni (czyli perf kamienie itp.).


Głównie chodzi o runę [ szczególnie tą z hell'a ], ktora w D2 jest odpowiednikiem pieniądza.

Gemy, to tylko dodatek.
Dany,
Gdy ktoś ci oferuje taxi za kuźnię, to znaczy, że przejdzie razem z twoją postacią dany poziom trudności (czyli normal, kosza lub hell). W zamian, masz mu dać to, co wypadnie po rozbiciu kuźni (czyli perf kamienie itp.). Kiedyś to się bardzo opłacało, bo szybko się szło na krowi lvl na hellu i klepało expa, teraz jest już gorzej i nie dostaje się expa, gdy jesteś w pewnej odległosci od party membera (chyba). Lepiej sobie przechodzić samemu.
Ekhtelion,
Ja i screeny z Diablo? Gdzie i kiedy? Moja styczność z tą grą to może maksymalnie 20min i na pewno nawet nie tknąłem klawisza 'Prt Scr" .
Miveda,
Ponoć nie grałeś a znalazłem screeny, gdzie się chwalisz postacią - pewnie swoją
Dziękuję za odpowiedź. Niby opłacalne, ale z drugiej strony szkoda tej tony przedmiotów, której nie zdąży się zabrać i obejrzeć.
Ekhtelion,
No ja nie grałem nigdy w Diablo ale słuchajć tu i tam (tak Dany, Witka ) dowiedziałem się, ze to jest przejście gry z inną postacią. Idziesz z nią w drużynie ona tłucze potwory, a ty dostajesz ekspa.
Miveda,
Może to głupie, ale co to jest to TAXI w Diablo2 ? Parę osób oferowało w zamian za zadanie z kuźnią. Może pytanie głupie, ale gram dość krótko...
Wczytywanie...