Jako kto przechodziłeś(aś) NWN - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Krinal,
Moim zdaniem Paladyn jest najlepsza klasa chociaz sam gram wojownikiem to i tak zaluje ze nie wziolem Paladyna sprwadzilem go potem na dodatku piekne
Mathew,
Dobrą klasą jest też Paladyn ma potem silne czary ale szkoda że ma tak mało pozimów czarów:((
Lionel,
Ja grałem bardem/uczniem czerwonego smoka, a za drugim razem druidem/łowcą. Obydwoma przeszedłem całe NWN.
Mathew,
Ja przeszeedłem NWN 2 razy raz grałem człowiekiem wojownik/czarownik/uczeń czerwonego smojka normalnie postać świetna! Drugo raz grałem łowca tez jest bardzo dobry
Krinal,
Ja jeszce nie przeszłem do konca bo mam problem z wieza ale tak to gram Elfem wojoakiem z toporem dwurecznym zajefajny i jeszce z pomoca Daelana zajefajna druzyna
Saturas,
No jak jużwiecie ja Druidem grałem, ale nie zapomnijcie że jak gramy innymi postaciami jak np. Mnich czy mag to dostajemy dodatkowe zadania w różnych etapach gry. Oczywiście np jak gramy czarodziejem lub czarownikiem to mamy dodatkową misję w Neverwinter w gildi magów, jak Druidem to w knieji neverwinter - arena druidów, jest wiele innych misji specjalnie dla każdej klasy. Dlatego polecam grę wieloosobową bo wtedy mamy o wiele więcej misji do wykonania
Draxor,
Ja przechodziłem kapłanem/paladynem. Całkiem niezłe połączenie postaci rzucającej czary i walczącej w zwarciu (czyli: najpierw zmaxymalizowany młot bogów w środek zawieruchy, a co zostanie to mieczem ).
Aventya,
Grałam pół-elfią druidką i nie powiem, bylo bardzo ciekawie... szczególnie jesli chodzi o druidyczne kregi jedyny mankament: zbyt prosto zdobyć pierścień najwyzszego kregu.
VL,
Paladynem grałem chwile, jak zobaczyłem że miecze dwuręczne są chyba najgorszyą bronią dwuręczną w grze tak zrezygnowałęm z Pala
Pavel,
O barbarzyńcą też grałem fajny jest, paladyn też, ale wojownik najlepszy.
Lord_Patos,
Czarnoksiężnik nieco różni się od czarodzieja ale ostatnio byłem tym pierwszym.
Postać bardzo dobra , dobre czary niektóre podobne do czarodzieja.
Polecam zagrać czarnoksiężnikiem.
VL,
Ja grałem wojem, barbarzyńcą, ale najelpiej grało mi się Mnichem Mnich człowiek w kapturze, teraqz znowu gram, jednak teraz jest Mnich, Półork B)
Lord_Patos,
Raz jeszcze byłem bardem ale to nic ciekawego ani fajnego.
Raczej nikomu nie polecam , dość nudne , troche trudne na początku...........
Pavel,
Ja grałem wojownikiem, ale też całej nie przeszedłem.
Deus,
Ja NWN do końca nie przeszedłem, ale miałem Łowcą chyba z 8 lvl, a magiem 4 lvl [grałem dwiema naraz, wiecie że sie tak da przecież]
Lord_Patos,
Jest mnóstwo rzeczy do wyboru i każdy o tym wie.
Postaci jest cała masa , piszcie tu kim wy byliście .
Ja byłem raz magiem i raz paladynem i tomi wystarczyło.
Bardzo fajne postacie o dużych możliwościach , następnym razem będę chyba łowcą......
Wczytywanie...