Zbroja z łusek czerwonego smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

addseo1118,
Dzięki Luyanki.
koragonk,
3-cia skóra smoka w dzielnicy handlowej u kolesia obok strażnicy (nie pamiętam imienia), wtedy kiedy pojawia się Świało Niebios. Amen
Luyanki Werpolterop,
Tego ostatniego smoka można też zaliczyć jako ducha.
Shiver,
W Masce Zdrajcy jest smok? Musisz mieć na myśli tą Niebieską Smoczycę. W NWN2 rzeczywiście są smoki. Nawet kilka: 1 czerwony ( potężny), 2 czarne ( słabsze ale trzeba oba naraz zatłuc ) i jeszcze jeden pryzmatyczny bodajże, ale ten ostatni jest tylko BN'em wiec nie można z nim powalczyć. [ a teraz już koniec tego OT ]
JTL,
E przepraszam że przerywam rozmowe ale czy to nie powinno być w innym tamacie?
OK a pozatym jest smok w NWN2? Bo wiem że jest w Masce Zderajcy.
Shiver,
Nie chciałem Cię obrazić Luyanki, a tylko zaznaczyć że jest możliwe zdobycie dwóch łusek przy jednym "przejściu" gry. A trzeciej brakującej, już nie.
Luyanki Werpolterop,
Shiver przykro mi że cię upominam, ale powiedziałeś to samo co ja.
Shiver,
W NWN2 łuski czerwonego smoka można zdobyć w 2 miejscach. Pierwsze pokonując czerwoną smoczycę na górze Galardrym. Drugie można kupić w Warowni na rozstajach, w wieży ale tylko wtedy jeśli odstąpimy ją czarodziejowi Gwiazdoniszczowi. [ czyli ani Dziewiątka ani Złodzieje Cienia nie mogą jej dostać ]. Ale dwie skóry to wciąż za mało. Jeśli eksportujemy postać z tymi dwiema łuskami i zagramy jeszcze raz to może wtedy zbierzemy odpowiednią ilość smoczych łusek by starczyło na zbroję. Ale nie wiem gdyż sam nie próbowałem.
LIRAEL,
W tym sęk że chyba potrzeba 2 par łusek, a jak grasz normalnie to zdobędziesz jedną parę..;( mi się udało tylko tarczę z umbrowych kolosów zrobić..
Luyanki Werpolterop,
Są dwa sposoby. Albo użyjesz kodów albo też będziesz eksportował postać i znowu przechodził grę i za każdym razem zbierać łuski czerwonego smoka.
Gość_tanthalas*,
miałem nadzieje, że może tak
LIRAEL,
eee da się coś takiego wykuć w NWN???
Gość_tanthalas*,
Jak trzeba wykuć zbroje z łusek czerwonego smoka?
Wczytywanie...