Darnith - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnith,
Według mnie pop jednak zbytnio różni się od rocka.

Np. zespołami rockowymi na pewno są (obydwa zespoły lubię i słucham):
R.E.M - dajmy np. utwór Imitation of Live: http://pl.youtube.com/watch?v=CEhT2QlRBMo
Placebo - utwór Infra Red: http://pl.youtube.com/watch?v=eg3PusV3DTc

A teraz utwór Paul Anka - Tonight My Love Tonight (typowo popowy)
http://pl.youtube.com/watch?v=en3NhIyS-_U

Przynajmniej dla mnie jest różnica.

No i jeszcze utwór metalowy:
The CNK - Cosa Nostra Klub: http://pl.youtube.com/watch?v=IhQ9xTOeqZI

Duża różnica jest pomiędzy tym metalowym a rockowymi powyżej Pop też troszkę się różni od rocku - na tyle żebym tego popu nie lubił.

[Dodano po roku]

No to tak... I'm back
Troszkę się to wszystko zmieniło... zacznę więc od początku:
Imię mi się nie zmieniło Mój wzrost to jakieś 171cm. Kiedyś nie odpowiedziałem na to pytanie:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia niedziela, 20 kwietnia 2008, 08:37 napisał

Jak często piratujesz gry z neta?
A: Raz na miesiąc
B: Raz na 2 tygodnie
C: Raz na tydzień
D: Codziennie
E: Zależy od mojej chęci

Ja wybieram odpowiedź F, to znaczy, nie "piratuję"
Jeśli chodzi o muzykę to ostatnio nie słucham tylko rocka, a wszystko, co mi wpadnie w ucho Tak więc wszystko od metalu, przez pop a na technie kończąc

W sumie nie wiem co jeszcze napisać. Ostatnio nie napisałem żadnego nowego opowiadania. I 1 rok mi przybył I do gimnazjum chodzę. To chyba wszystko
Jak macie jeszcze jakieś pytanko to odpowiem.

PS. Swoją drogą zobaczcie, ile odsłon ma temat o mnie, a ile odsłon tematy o innych użytkownikach
Courun Yauntyrr,
A czym dla ciebie różni się metal od rocka? Moim zdaniem prawdziwy rock to teraz metal, zaś to co nazywają rockiem to pop, lub też pop-rock. Dlaczego? Większość zespołów rockowych (tak siebie nazywają) gra podobną muzykę, brzmi tak samo. Różnica tylko w nazwie. Jeśli jakiś zespół robi troszkę coś innego (np. 30 seconds to Mars czy Coma) to mają większą szansę przetrwać (choć dla wielu Coma to... metal ). A co ty o tym sądzisz?
Darnith,
Właściwie nie przepadam, ale niektóre utwory tego gatunku lubię

[Dodano po 10 dniach]

Niedawno zacząłem słuchać metal - i mi się spodobał Powiem nawet, że mi się bardziej podoba niż rock.
^ZORG,
A co do Reggae jaki masz stosunek?
Darnith,
Nie jestem wrogi. Lubię czasami posłuchać muzyk innego typu. Bo niektóre nie są złe
Sosna,
A jakie masz podejście do muzyki innego gatunku niż rock ??
Neutralny, wrogi ???
Darnith,
Nie, nie...
Kresselack,
Słuchasz Guns n' Roses? Lubisz Slasha?
Darnith,
Słucham Rocka I ulubiony mój zespół to R.E.M.
Eternith,
Jakiej muzyki słuchasz? (O dziwo nie było tu jeszcze takiego pytania...)
Darnith,
Dobra, a więc macie jeszcze jakieś pytania?
Ammon,
No... ekhm... skoro lubisz przypominać Enethera, to musisz mieć kota.

Enether bez kota nie jest Enetherem. XD
Eternith,
Wspieracie? Czyli pocieszacie mnie, czy modlicie się abym w końcu uzyskał kota?
Gość_Forgotten*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eternith dnia śro, 02 lip 2008 - 17:17 napisał

Po trzecie: Ja lubię przypominać Enetera. Kto nie lubi? xD

Dobre pytanie Chyba tylko Atis

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eternith dnia śro, 02 lip 2008 - 17:17 napisał

Po czwarte: Jest jedna, ogromna różnica między mną a w/w Enetherem: Nie mam kota.

Wspieramy Cię
Eternith,
Po pierwsze: Innos, nie zrozumiałeś żartu. xD
Po drugie: Napisałem już, jakie plusy ma posiadanie małej ilości postów.

Cytat

teraz nikt nie może powiedzieć, że spamuję

Po trzecie: Ja lubię przypominać Enetera. Kto nie lubi? xD
Po czwarte: Jest jedna, ogromna różnica między mną a w/w Enetherem: Nie mam kota.
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 02 lip 2008 - 15:46 napisał

666 postów? *Wyjmuje mały zestaw dla początkujących egzorcystów* Odejdź demonie! Opuść to forum!


Heheheheh
Ammon,
666 postów? *Wyjmuje mały zestaw dla początkujących egzorcystów* Odejdź demonie! Opuść to forum!

Cytat

(Tak jak kiedyś Eternith i Enether, ale o tym zapomnijmy, żeby INNOS [ ] nie miał na mnie haka)

Już ma na Ciebie tego haka. Nadal uważam wraz z innymi że nick Eternith jest podobny do Enethera! Nawet wasze zachowanie jest podobne! O zgrozo...

[Dodano po 58 sekundach]

Cytat

Ale teraz nikt nie może powiedzieć, że spamuję.

To jest dział, w którym mamy spamować. Chyba...
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eternith dnia śro, 02 lip 2008 - 14:52 napisał

A dla mnie Darnith zbyt kojarzy się z Eternith, więc nick nie jest wystarczająco unikalny.


Chodzi Ci o Darnith i Eternith? Zauważyłem to wczoraj

A tak poza tym to ja nie mam 666 postów tylko ok. 600

Użytkownik Eternith napisał

Posiadanie małej ilości postów ma swoje plusy...


Na przykład jakie?
Eternith,
Ach, jakże maluczki się czuję w obliczu Waszej liczby postów...
A dla mnie Darnith zbyt kojarzy się z Eternith, więc nick nie jest wystarczająco unikalny. (Tak jak kiedyś Eternith i Enether, ale o tym zapomnijmy, żeby INNOS [ ] nie miał na mnie haka)

EDIT:
Ale teraz nikt nie może powiedzieć, że spamuję.
Posiadanie małej ilości postów ma swoje plusy...
Darnith,
Wiedziałem, że trochę namieszam I o to głównie chodziło A nick Innos96 musiałem po prostu zmienić. A Darnith do nick unikalny, tylko ja go mam a Innos... był tu już... Po za tym wkurzało mnie to 96

Użytkownik Eternith napisał

Poza tym, bardziej się przyzwyczaiłem i polubiłem Innosa.


Moje kolejne 600 postów i bardziej polubisz i przyzwyczaisz się do Darnitha

Użytkownik Eternith napisał

A ty zmieniałeś nicka? Czy w ogóle nie chodzi o Ciebie... Poplątałeś wszystko tymi cytatami.


Ammon? On miał kiedyś nick Milten 5, no nie? Nie tak bardzo namieszał, bo da się go zrozumieć
Wczytywanie...