Rasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

VL,
LETO rządzi! bardzo łatwy program a przy tym jakie możliwości! Istne cudo! Ja grałem już chyba kazdym stworzeniem, i Wilkołak, Slaad, Wamirzyca, Kura ruuulez, polecam szczególnie jesli gracie Mnichem, i walczycie wręcz, bo jesli macie broń to potwór walczy tylko jedym rodzajem ataku...
Saturas,

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 20 2004, 11:52 AM napisał

No to czekam nadal z niecierpliwością

jużpewnie to zrobiłeś bo ci powiedziałem wcześniej ale pisałem na angielskim forum i uzyskałem odpowiedz:


Ok, first of all get LETO here... http://nwvault.ign.com/Files/other/data/1046132033931.shtml

Then tell your player to create a normal character, and save it. Then open that file with LETO and change appearance as needed.

Mind though, that if you set appearance to vampire, it won't show if you wear armor or not...

A good choice would be to use a gray skin, and set the portrait to vampire (and maybe add some of the undead immunities...)
VL,
No to czekam nadal z niecierpliwością
Saturas,

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 15 2004, 09:22 AM napisał

No, superowo by było Tylko nie żadne Kolboty czy Goblinek bo nie znaszę tych ras

Prowadze dochodzenie na forum bioware i szukam odpowiedzi na moje pytanie, wiem tylko że trzeba podminenić skiny rasy aby być vamppirkiem ale jeszcze wszystkiego się do wiem
VL,
No, superowo by było Tylko nie żadne Kolboty czy Goblinek bo nie znaszę tych ras
Saturas,

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 14 2004, 09:55 AM napisał

Jeżli dał byś radę to był bym wdzięczny za wampira! :O   

wiedziaółem że to cię zainteresuje spróbuje ci tego poszukać, abyś stał się wampirem w świecie nwn, ale takim że możesz cały czas zmieniać ekwipunek i będzie to widoczne na postaci.
VL,
Jeżli dał byś radę to był bym wdzięczny za wampira! :O
Saturas,

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 6 2004, 09:31 PM napisał

No co, krasnal jak krasnal Półork barbarzyńca też pasuje jak ulał

Wiesz jak ja grałem na necie to ludzie mieli takie pirackie postacie że chodzą np. Wampirem czy kurczakiem i wymiatająjak nie wiem, albo aniołem czy wilkołakiem. Pewnie gdzieś w edytorze da się to zrobić i zrobić sobie z siebie np kobolda czy wampira - co kto lubi. Nawet smoka.

Mogę to dla ciebie poszukać jeżeli lubisz tak wampiry.
Draxor,
Krasnolud to świetny wojownik (i jak wygląda! ). Mimo wszystko, najbardziej lubię człowieka. Może mieć każdą klasę.
VL,
No co, krasnal jak krasnal Półork barbarzyńca też pasuje jak ulał
Lord_Patos,
Mi się ostatnio bardzo spodobało granie krasnoludem.
Jeśli wybierzesz dodatkowo opcję wojownika to idealnie do niego pasuje.
Zobaczcie choćby krasnoluda w sali treningowej w Akademii.
VL,
Mnie się spodobało granie niziołkiem, strasznie mały i smieszny z tą opaską niczym karateka :lol:
Adi_PL,
Ja grałem raz i człowiekiem...
Pavel,
Nie lubie grać druidem a co do orka to wojownikowi nie potrzebna inteligencja a potężna siła, kondycja i troche zręczność.
Selena_de_Moon,
Elf lub pół elf, druid^^. Chowaniec jest cholernie skuteczny;PIle razu uratował mi życie huhu..
Lord_Patos,
Grałem raz orkiem ale to już typowy bałwan.
Może jest silny ale inteligencja na poziomie tostera.
Dobry z niego wojownik ale warto mu też podwiększyć inteligencję i wszystko będzie ok.
Pavel,
Półork jest nawet fajny. Silny, ale za to głupi A jakoś nie lubie grać człowiekiem
VL,
Półork i Człowiek rządzą, krasnale mają sporo plusów rasowych, ale nie, wolę Półorków za ich +2 do krzepy
Lord_Patos,
Zgadzam się krasnolud jes idealny na wojownika lub zabójcę , tak jak ten towarzysz w kolejnych rozdziałach jego imię się zaczynało na G.
Warto jeszcze próbowac grać takimi mieszańcami jak półelf , ma bardziej wyczulone niektóre zdolności a resztę taj jak człowiek , najlepiej być nim jako druid.
Pavel,
Ja grałem niziołkiem, ale tylko troche. Jest słaby nadaje się tylko na złodzieja.
Wczytywanie...