Etherlords - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dany,
Na dobrą sprawę, to nie potrzeba dużo stworów. Wsadzasz kilka goblinich szamanów, co strzelają za 1, a potem to tylko duże bydlaki po 8/8. Wszystko opiera się na dezintegracjach i usuwaniu poza grę. Coś wchodzi, do widzenia. No i obrażenia. Druga strategia, to pakujesz w dodawanie pasm eteru. I w np. 5 rundzie wjeżdżasz czarem za 70.
Daylen,
Świetna gra to bez wątpienia. Ja kiedyś się bawiłem i stworzyłem taką talię orków (chaoci) Ze jak grałem w multi to po paru minutach mogli mi podskoczyć
^_^ A to dlatego że orkowie rosną w siłę wraz z liczebnością.
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dany dnia sob, 05 kwi 2008 - 21:10 napisał

chaotami można zrobić talię, której nikt nie podskoczy.



A jaką miałeś specjalizację? a m.in. jakie czary?
Bo ja miałem nietoperze i specjalizację spryt nietoperzy - bardzo trudno było mnie pokonać...
Dany,
Grałem tylko w 2 i muszę powiedzieć, że bardzo dobra. Tylko że chaotami można zrobić talię, której nikt nie podskoczy. No i dobra przymiarka do MtG.
Feno,
Eeee jedynka mnie się nie podobała.... Jakieś takie bez jaja
Etherlords 2 = OWNAGE.
Pamiętam jak ciupałem w to z kumplami na "hot seat" czy coś takiego. Potem popełniłem największy błąd w życiu.
POŻYCZYŁEM PISKLAKOWI. OMG
Już więcej tych pięknych płyt z logo CD-Action i tom takom babkom w czerwonym z tym takim jakby psem nie widziałem. Ach ciężki mój los....
Darnith,
Jeśli podoba ci się Etherlords II, to gdybyś zagrał w pierwszą część to na pewno bardziej by ci się spodobała niż dwójeczka m.in. dlatego, że niektóre czary są tam mocniejsze i w ogóle... dałbyś 9/10 albo 10/10, na pewno...
Dabu,
Grałem na razie w dwójkę, bo dodali mi ją do CD-Action. Pozytywnie mnie zaskoczyła, spędziłem z nią dużo czasu. Najlepiej grało mi się Chaotami, bo stworzyłem taką talię, że nikt mi nie podskoczył. Gra się co prawda nie umywa do karcianek kolekcjonerskich, ale można sobie pomłócić. No a później jest jeszcze kozacki multiplayer... ;D

7+/10

Cytat

Jak dla mnie najlepsza turówka. Autorzy na prawdę są genialni, jeśli stworzyli taką grę...

Podejrzewam, że Heroes of Might and Magic V bardzo by ci się spodobał. Jest nawet podobny świat. xD
Darnith,
Napiszcie tutaj co sądzicie o Etherlords oraz jaka jest wasza ulubiona rasa.

Jak dla mnie najlepsza turówka. Autorzy na prawdę są genialni, jeśli stworzyli taką grę...
Ja tam nie mam ulubionej rasy - po prostu wszystkich lubię oprócz Kinetyków.
Wczytywanie...